Svatby a rozvody klanu Klausů: Brali si spolužačku, tlumočnici i asistentku

 • Autor: bud,vr - 
  28. 1. 2019
  05:10

  Podívejte se na více či méně úspěšné sňatky, kterými si za poslední půlstoletí prošla rodina Klausových. Největším „držákem“ je bývalá hlava státu Václav Klaus, který loni s Livií oslavil zlatou svatbu. Jeho synové Václav mladší a Jan už tak úspěšné vztahy neměli, oba šli k oltáři už dvakrát.

 • 1.Václav Klaus a Livia (1968 – dodnes)

  Manželství bývalého českého prezidenta Václava Klause (77) se spolužačkou Livií trvá přes 50 let, vzali se v roce 1968 a líbánky strávili ve slovenských Tatrách. Za 14 měsíců od svatby se manželům Klausovým narodil prvorozený syn Václav, později pak druhý syn Jan. Manželství je pevné i přes rozličné spekulace o Klausově „chození na červenou“ a letuškách. 

  1968 – dodnes: Mladý ekonom Václav Klaus se oženil se spolužačkou Livií. Spolu jsou už půlstoletí.

 • 2.Václav Klaus mladší a Kamila (1995 – 2012)

  Václav Klaus mladší se poprvé oženil s tehdejší studentkou žurnalistiky Kamilou Pojslovou v roce 1995, vydrželo jim to 17 let. Přestože Klaus oznámil rozchod s manželkou v dubnu 2010, na rozvodové stání čekal další dva roky. „Již delší dobu žijeme odděleně. Naše vztahy jsou nadále korektní a společně se podílíme na výchově našich dětí,“ vysvětlil tehdy. Během manželství se jim narodili synové Vojtěch a Jakub a dcera Kateřina.

  První svatba Václava Klause mladšího byla v roce 1995.

 • 3.Jan Klaus a Veronika (2000 – 2018)

  Jan Klaus (44) se oženil s překladatelkou a tlumočnicí Veronikou v roce 2000, mají spolu tři děti. O jejich manželství se mnoho neví, protože Jan, který pracuje jako manažer v energetickém gigantu ČEZ, se záměrně straní veřejnosti. Manželství skončilo v roce 2018.

  2000 – 2018 Jan Klaus se oženil s překladatelkou a tlumočnicí Veronikou.

 • 4.Václav Klaus mladší a Lucie (2013 – 2017)

  O 16 let mladší Lucii (tehdy Hřebačkovou) si vzal Václav Klaus mladší v Krkonoších v únoru 2013. Obřad byl tajný a konal se v hotelu s názvem V Nebi. Na vyměňování prstýnků se dívalo 25 lidí z rodiny a úzkého kruhu přátel. „No, co vám k tomu mám říct. Bylo to hezké,“ řekl tehdy stroze novopečený ženich.

  Vztah ale nevydržel, Klausovi se rozvedli na podzim 2017. „Víte, je to maminka mého dítěte a já jsem byl celých 7 let šťastný v tom vztahu, takže nechci říkat nic negativního. Jen že jsem vyčerpal možnosti nějakého slušného a spravedlivého rozchodu, takže jsem podal žádost o rozvod,“ komentoval tehdy rozvod Klaus mladší. Společně mají dceru Elišku.

  Václav Klaus mladší a Lucie (2013 – 2017)

 • 5.Jan Klaus a Lucie (2019)

  Bez rodiny, narychlo a v utajení. A v zasněžených tyrolských Alpách. Tak se rozhodl podruhé vstoupit do manželství Jan Klaus (44). Vybral si o 17 let mladší Lucii, kterou potkal v práci.

  Podle informací Blesku se jedná o bývalou asistentku generálního ředitele ČEZ Daniela Beneše (48) a v současnosti pracuje v divizi jaderné energetiky. S budoucím novomanželem se poprvé ukázali loni v červnu, kdy ruku v ruce dorazili na narozeninovou oslavu exprezidenta Klause.

  O sníh ani romantiku nebyla nouze.O sníh ani romantiku nebyla nouze. | archiv Blesku, ČTK

srtpetr ( 28. ledna 2019 17:52 )

--Najděte nahé-ženy ve vašem městě zde : My.Su/Zeny

prasatkopepicek ( 28. ledna 2019 16:54 )

Rodina Klausu = ochranci tradicnich hodnot

tomik007 ( 28. ledna 2019 16:42 )

ZARYTY TRABANTISTA KIKI - prohlasil ze mu superB prils drnca

tomik007 ( 28. ledna 2019 16:39 )

KLAUNI jsou jako kralici

zdenek43 ( 28. ledna 2019 15:46 )

no taky tak nesedi ta SLOVA ....... R O D I N A ....... no podle i Klease ml. pry zaklad rodit atd. noooo ale treba v ANGLICTINE - f a m i l y - tan nejak neni nic o rozeni ......... ++ Definition of family (Entry 1 of 2) - Definice rodiny (záznam 1 z 2) 1a: základní jednotka ve společnosti, která se tradičně skládá ze dvou rodičů chovaných svých dětí také: každá z různých sociálních jednotek se liší, ale je považována za ekvivalentní s tradiční rodinou rodina s jedním rodičem b: manželka / manželka a děti chci s rodinou trávit více času 2: skupina osob žijících pod jednou střechou a obvykle pod jednou hlavou: HOUSEHOLD 3a: skupina osob společného původu: CLAN b: lidé nebo skupina národů považovaná za pocházející ze společného skladu: RACE 4a: skupina lidí spojená určitými přesvědčeními nebo společnou příslušností: FELLOWSHIP b: pracovníci vysokého úředníka (např. prezident) 5: skupina věcí souvisejících se společnými vlastnostmi: např a: úzce související série prvků nebo chemických sloučenin b: skupina půd s podobnými chemickými a fyzikálními vlastnostmi (jako je struktura, pH a obsah minerálů), které zahrnují kategorii umístěnou nad sérií a pod podskupinou klasifikace půd c: skupina příbuzných jazyků pocházejících z jediného jazyka předků 6a: skupina příbuzných rostlin nebo zvířat tvořících kategorii, která se řadí nad rod a pod objednávkou a obvykle zahrnuje několik až mnoha rodů b v chovu hospodářských zvířat (1): potomci nebo řada konkrétních jedinců, zejména těch, které mají vynikající ženu (2): identifikovatelný kmen uvnitř plemene 7: sada křivek nebo ploch, jejichž rovnice se liší pouze parametry 8: jednotka zločineckého syndikátu (jako je mafie) působící v rámci zeměpisné oblasti a zase nikde r o d i t ----- takze ???? tady neco N E S E D I . . .

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud