Epicentrum: Ustojí Andrej Babiš jako premiér údajný únos syna?

1080p720p360p
20. 11. 2018
14:45

Přežije Andrej Babiš v roli premiéra? Kdo selhal ve vyšetřování údajného únosu jeho syna na Krym? Hosty dnešního Epicentra byli komentátor Petr Holec a místopředseda ODS Martin Kupka. .

prazanda1 ( 20. listopadu 2018 22:26 )

Konečně se ho snad český národ zbaví ,ušáka".

11karel11 ( 20. listopadu 2018 15:46 )

PRAVDA POMALU LEZE VEN...vše naplánováno Převzato od Evy Eva Sicová Český zpravodaj. K tématu Babiš, ačkoli je to nechutné a stydím se za polovinu českého národa, tak jenom pro ty co řvou proti Babišovi. Bohužel pro Vás, měl dnes ve zprávách pravdu... Německý tisk se zabýval tou tkzv. vyvolanou kauzou a podivil se nad nesedícím datem pořízeného videa. Podivil se i nad tím, jak byla reportáž vůbec pořízena i nad tím, co bylo zveřejněno. 1) reportáž je měsíc stará 2) natáčení bez souhlasu je v Německu trestným činem a trestá se automaticky odnětím svobody nepodmíněně až na 10 let!!! s automatickou pokutou ve výši od 50.000 do 1.500 000,-€!! Ve Švýcarsku je 10 let a pokuta až desetinásobná!!! 3) tisk se pozastavil i nad tím, jak byli politici v ČR doslova připraveni na tento bezprecedentní útok 4) pozastavil se i nad zvukovou stopou, která byla trochu upravena, podle znalců až ze 60 ti procent 5) podivil se nad tím, že i video bylo tkzv. fušérsky sestříháno a zveřejněno, ačkoli podle časových stop trvalo 22min33sec!!! Kde je zbytek? 6) Švýcarské zastupitelstvo oznámilo, že bude požadovat zákaz pobytu a pohybu těchto redaktorů v jejich zemi 7) Švýcarsko podalo žalobu na tyto redaktory, protože Babiš - syn je švýcarským občanem a tudíž byli porušeny jeho práva a teď se držte na ochranu osobních dat a práv, a to v přímé linii zdravotní - ve Švýcarsku se tyto údaje nesmí jakkoli zneužívat. 8) Švýcarský tisk se podivuje nad tím, jak je možné, že policie v České republice ví o pobytu a švýcarské úřady plně spolupracují s touto policií i s danou osobou, že unikli informace ze spisů, které jsou brány jako Secret neboli tajné 9) Ministr spravedlnosti Švýcarska vydal příkaz k okamžité ochraně Babiše ml. a jeho matky, a vydal tkzv. příkaz k dočasné imunitě obou zmíněných občanů Švýcarska - matka se synem byli odstěhováni dnešního dne na jiné místo aniž by sdělila adresu českým policistům a justici. Tudíž mám dojem, že si to Česká policie posrala úplně. Německo nabídlo

hradnihulvat ( 20. listopadu 2018 15:38 )

tupý pepsl, na Krym, do Ruska a na Ukrajinu unesli tebe nebo Burešova syna? Pokud vím, tak i sám Bureš po návratu ze Švýcarska, kam si odskočil "zahrát se synem šachy", řekl, že jeho syn stále tvrdí, že tam byl unesen. byl jsi tam ty, nebo Burešův syn? Jelito.

asijo ( 20. listopadu 2018 14:53 )

Proč by neustojil.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa