Milenka zavražděného Němcova: Vyhrožují mi smrtí!

Autor: ČTK - 
6. 3. 2015
14:51

Milenka zavražděného ruského opozičního předáka, bývalého vicepremiéra Borise Němcova Anna Durycká se bojí o svůj život. Ve čtvrtek oznámila ukrajinské policii, že jí někdo vyhrožuje smrtí.

Němcova zastřelil neznámý pachatel v noci na sobotu, když šel hlavní kritik Vladimira Putina s přítelkyní, ukrajinskou modelkou Duryckou, po mostě nedaleko Kremlu. Útočníkovi se podařilo uniknout v autě, které na místo přijelo. Předtím zřejmě vražednou zbraň hodil do řeky. Vraždu zachytila jedna kamera, na záznamu však toho mnoho vidět není, protože inkriminovaným místem v okamžiku vraždy projel vůz technických služeb. Ostatní kamery v okolí byly buď mimo provoz, nebo v servisu.

Ukrajinský generální prokurátor Viktor Šokin podle médií sdělil, že Durycká ve čtvrtek oznámila na policii ve městě Bila Cerkva, že jí během jejího pobytu u rodičů neznámí lidé vyhrožovali zabitím. Na základě toho byla podniknuta opatření k ochraně svědkyně Němcovovy vraždy.

Šokin oznámil, že převzal osobní dohled nad vyšetřováním, které vede bilocerkivská policie. Žádné jiné podrobnosti případu úřady zatím nesdělily. Ochranou Durycké byli pověřeni specialisté Ukrajinské bezpečnostní služby a ministerstva vnitra.

Doporučujeme
kobyla1 ( 6. března 2015 20:14 )

Ještě pár dní a dočteme se tu třeba takovou kravinu, že ten kdo té slepici vyhrožoval smrtí byl Putin....ani bych se nedivil. Nevím jestli si blbečkové z redakce Blesku myslí, že jsou tak dobří lháři, nebo nás mají za úplné blbce

kratoz1 ( 6. března 2015 17:38 )

Angela Merkelová volá Obamovi " Poslouchej s tím časovým pásmem musíme něco udělat. Tuhle jsem volala do Japonska a vzbudila jejich premiéra, ani jsem si neuvědomila že jsou tam tři hodiny v noci." A Obama povídá " Máš pravdu, já jsem volal Putinovi, aby tu vraždu Němcova pořádně vyšetřili a ani jsem si neuvědomil, že ho zastřelí až za dvě hodiny."

dutchschulz ( 6. března 2015 16:06 )

Němcov - otec 4 dětí, si za peníze, určené disidentům, užíval se šlápotami. Nějak mi to připomíná naše elitní chartisty, např. Dienstbiera staršího.

jarda304 ( 6. března 2015 15:34 )

udělala chybu, že odjela ke svým do kyjeva, náckové vždy likvidovali nepohodlné svědky

fotrpjotr ( 6. března 2015 14:57 )

CIA má strach,že někoho z nich poznala,tak se ji snaží zlikvidovat.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa