Hledáme nejhorší silnice Česka! Blesk pomůže spravit "tankodromy"

Autor: poe - 
5. 2. 2015
08:53

Ukažte mi nejrozbitější silnice a já je nechám opravit! Právě tohle slíbil čtenářům Blesku ministr dopravy Dan Ťok (55, za ANO). Výzva je to užitečná: Někteří řidiči jsou totiž pokutováni, když si na výmolech zničí auto!

Právě to se stalo řidiči na silnici mezi Borkem a Býští na Pardubicku, který si na výtlucích prorazil obě pneumatiky.

Když se pak nešťastník obrátil na policii, dočkal se dalšího šoku. „Řidič dostal pokutu. Na tomto úseku jsou totiž umístěny značky, které na nerovnosti na vozovce upozorňují. Bylo zbytečné tvrdit, že rychlost jízdy byla stavu a povaze vozovky přizpůsobena,“ řekla mluvčí policie Eva Maturová.

Ministr dopravy teď hledá nejhorší silnice I. třídy, rychlostní silnice a dálnice. Pokud tedy o nějakém úseku víte, popište a nafoťte nám jej a zašlete na: tip@blesk.cz. Redakce z došlých příspěvků vybere pět vůbec nejhorších a předá je ministrovi, aby je prostřednictvím Ředitelství silnic a dálnic nechal opravit.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa