Obyvatelé domu hrůzy, kde našli rok mrtvou ženu: Páchlo to tu už v létě!

Autor: Jiří Krušina, zrk - 
25. ledna 2015
05:00

Déle než rok leželo rozkládající se tělo Marcely T. v Domě s pečovatelskou službou v Karviné. Až teď ho objevili policisté. Sousedé přitom upozorňovali pečovatelky na zápach.

Senioři v domě jsou zoufalí. „Krade se tady, nikdo se o nás nestará, služby jsou předražené," tak zhodnotila život v domově paní Miroslava. Případ nalezeného těla je proto nepřekvapil.

„Před lety tady jeden důchodce skočil z okna. Dalšímu invalidovi bez nohou dávali obědy přede dveře. Až tam stálo několik nosičů plných jídla, tak zjistili, že je mrtvý. Tak se tady o nás starají. Kdo může, tak o sebe pečuje sám." řekla Nedělnímu Blesku Štefánia Vrbová. Právě ta již loni v létě upozorňovala na hnilobný zápach na chodbě. „Pečovatelka mi řekla, ať se o nic nestarám. Že Marcelka řádně platí nájem. Stejný zápach jsem cítila před Vánocemi, když začali topit," sdělila Štefánia.

Na to, co viděla v bytě mrtvé sousedky, nezapomene. „Ležele na zemi, přikrytá dekou. Vypadala jako mumie," dodala Štefánia Vrbová.

Video MRTVÁ ŽENA V PEČOVATELSKÉM DOMĚ - REDAKCE BLESK.CZ

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

zigzag ( 25. ledna 2015 19:33 )

No, kdyby pockali do leta tak uz by jen nametli prach na lopatku.

tomik007 ( 25. ledna 2015 19:18 )

asi v peci ODS

1946 ( 25. ledna 2015 18:50 )

 V domě s pečovatelskou službou? Všechny zamastnance okamžite bez náhrady propustit.

tomik007 ( 25. ledna 2015 17:58 )

DUM S PECOVATELSKOU SLUZBOU

zkratik ( 25. ledna 2015 17:16 )

....„Ležele na zemi, přikrytá dekou. Vypadala jako mumie,... pochybuju,její tělo už muselo bejt jen v tekutým stavu a protejkat až do nejnižších pater

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud