V Milevsku se zlomil vánoční strom!

Autor: hra - 
25. prosince 2014
13:57

Vánoční strom v centru Milevska nevydržel nápor větru a zlomil se. Kolem smrku naštěstí v době pádu nikdo nešel. Vzrostlý smrk se už znovu vztyčit nepodařilo. Pří pádu se mu zlomila špička.

„Na Štědrý den tu dlouho silně foukalo, až se strom unavil. Dřevo to nevydrželo a asi metr nad zemí se kmen zlomil. Naštěstí se při pádu nikomu nic nestalo,“ potvrdil Blesku službu konající strážník. Stát se to o jen den dříve, měli by někteří smutné Vánoce. Skauti totiž poblíž rozdávali betlémské světlo a lidé kolem mířili do kostela na koncert.

„Z bezpečnostních důvodů nebudeme riskovat a tento strom už nepostavíme. Seženeme nový, menší,“ rozhodl na místě starosta Ivan Radosta. Do večera se podařilo Milevským vztyčit na náměstí u jesliček nový pětimetrový vánoční strom.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

fikusek11 ( 25. prosince 2014 20:37 )

Komunisti nazdobili Národní výbor hvězdama a kladivama se srpy a Vánoce mohly začít, na co stromek.

naidka ( 25. prosince 2014 18:26 )

Nejlepší je strom rostlý a pokud možno v bezvětrné oblasti . Doprostřed těch dlaždic široko daleko se ani nehodí.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud