Sebastián se topil v řece, kamarádi se na něj jen koukali!

Autor: shp - 
4. září 2014
16:42

Kamarádi Sebastiána (†11) ze slovenské obce Selice se jako přátelé nepředvedli a chlapce to stálo život! Když při plavbě na řece spadl do vody, vůbec mu nepomohli, nehledali ho a nechali ho napospas osudu. Nehybné tělo dítěte našli ve vodě po šesti dnech pátrání hasiči.

Chlapcovi nejbližší si nemyslí, že Sebastián do vody spadl náhodou. Jeho otec si myslí, že mu do vody někdo pomohl.

„Mladší syn slyšel, jak starší chlapec, který tam byl s nimi, řekl, že mu něco udělá. No a vidíte, stalo se. Jak je možné, že měl všechno oblečení na břehu, když pluli na člunu? A proč z nich nikdo nikomu neřekl, proč ho nehledali?“ ptá se otec Martin Farkaš.

Dodává, že mladšímu synovi se o tom i zdá a mluví o tom ze spánku. Sebastiána hledali hasiči společně s kynologickou záchrannou službou, policisty a potápěči. Ve středu jeho tělo našli na místě, které označil speciálně vycvičený pes.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Další videa
Články odjinud