Středa 24. dubna 2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek
Zataženo, déšť se sněhem 7°C

Nech mě, chci se utopit, byla poslední slova mladíka, který vjel v autě z nešťastné lásky do vody

Viliam sjel do řeky kvůli nešťastné lásce. Zachránit nechtěl.
Viliam sjel do řeky kvůli nešťastné lásce. Zachránit nechtěl.  (Autor: Reprofoto Tivi)
Autor: shp - 
8. června 2016
21:11

Nedokázal tu bolest už snášet, a tak se rozhodl skoncovat se životem. Mladý slovenský kamioňák Viliam Ď. (†24) neunesl, že mu zahnula přítelkyně a poté ho opustila. Vzal svoje auto a vjel s ním do řeky Váh. Z jeho posledních slov mrazí v zádech.

Měl velké trápení,“ řekl Viliamův kamarád, pro kterého pracoval mladík právě jako kanonista. „Rozešla se s ním přítelka, podvedla ho s jeho kolegou z práce, nedokázal se pro to přenést,“ dodal pro Nový Čas.

S osobním vozem sjel Viliam do řeky Váh. Svědkem jeho trpkého konce byl rybář, který mu přispěchal na pomoc. Mladík však o záchranu nestál. Se svým životem chtěl skoncovat stůj co stůj.

Utíkal za ním a koukl, jak vyplaval. Snažil se ho navést na schody, po nichž by se dostal z kanálu, ale mladík mu řekl: Nech mě, chci se utopit,“ zopakoval jiný svědek děsivé události slova nešťastného muže.

Viliama pak zhruba hodinu po neštěstí našli policejní potápěči. Bohužel byl už mrtvý. Na místo neštěstí se přijela podívat i jeho expřítelkyně a máma, aby viděly, jak je vytahováno jeho bezvládné tělo. K tragédii se nevyjádřily.

egyptanka ( 9. června 2016 03:17 )

Škoda mladého života. Na rodiče nemyslel. Ach jo.

Zobrazit celou diskusi