Matka nechala Lukáška (†2,5) v autě u přehrady: Vůz sjel do vody i s dítětem

Na místě jsou ještě patrné stopy po pneumatikách.
Autor: shp - 
4. srpna 2015
13:52

Tatínek ze Slovenska se vydal na ryby k přehradě Ružín v okresu Gelnica. Manželka si řekla, že svého chotě navštíví i s malým synkem Lukáškem (†2,5). Přijela k posedu ve felicii, zaparkovala ji a dítě nechala uvnitř v sedačce. Vůz však nejspíš zaparkovala špatně, auto totiž sjelo do vody i s dítětem, informovala TV Markíza.

Žena auto nezabrzdila a jejího syna to stálo život. Rodiče sice skočili ihned do vody, ale syna se jim vytáhnout nepodařilo. Vůz uvízl v hloubce deseti metrů v bahně.

Přivolaní hasiči vůz sice vytáhli na břeh, ale záchranáři již neměli šanci chlapečka oživit a na místě mohli konstatovat jenom jeho smrt. Rodičům tak zůstaly jen oči pro pláč.

Nejde přitom o první neštěstí na přehradě. V roce 2013 na ní zahynul Ľubomír (†48), když při rybaření spadl ze svahu do vody. Jak je vidět, rybaření je zde prokleté…

Video  Lukáška z potopeného auta již nezachránili.  - TV Markíza.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

fortun ( 4. srpna 2015 17:34 )

taková si ani neuvědomuje co se stalo, věřím že již zase pracuje na tom aby rychle zabřezla

zkratik ( 4. srpna 2015 16:46 )

mezi devátou a desátou večer se jela podívat s dvouapůlletým klukem na manžela jak rybaří?Fascinuje mě,že eště nezaschly stopy po autě a už tam rybaří další

balika ( 4. srpna 2015 15:04 )

Já ty rodiče nechápu, jak mohou nechávat tak malé děti samostné v autech a jít pryč.

andorea ( 4. srpna 2015 14:26 )

Taková tragédie se snad ani nedá okomentovat.

jardavozembouch ( 4. srpna 2015 14:17 )

krucipisek, to snad neni pravda. uz aby ta horka skoncila, lezou lidem na mozkovnu a ti pak blbnou chudak prcek, rodice jsou asi na prasky. hruza.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud