Policista zdrogoval manželku, točil si její znásilnění a pak zastřelil ji, děti i tchyni!

Autor: shp - 
9. 7. 2014
15:58

Svoji manželku psychicky týral, zdrogovával a její znásilnění si dokonce natáčel. Když chtěla Kelly Borden od utažského policisty odejít, zastřelil Joshua Bordena ji, zabil i obě jejich děti a neušetřil ani tchyni. Poté obrátil zbraň proti sobě.

Vyšetřování jednoho z nejbrutálnějších zločinů spáchaných policistou je u konce! Z případu, který se odehrál v lednu, jde mráz po zádech.

Americký policista se léčil ze sexuální závislosti, ale marně. Své zvrhlé touhy totiž nedokázal ovládat. Před několikanásobnou vraždou svou ženu minimálně pětkrát zdrogoval, znásilnil ji a nechutný akt si ještě natočil na video.

Kelly, která se kvůli Joshuovi přestěhovala do Spojených států z Británie, se chtěla s tyranem rozvést. Večer a ráno před krvavou událostí si vyměnili několik zpráv. „Zdrogoval jsi mě a znásilni,“ psala mu Kelly. Slovo znásilnění se objevilo celkem v pěti SMS, které mu poslala.

Snažila se však chránit děti. „Jsou nevinné, nezatahuj je do toho,“ prosila tyrana ve zprávě marně. Joshua přijel do jejich domu, střelil manželku do hlavy, zlikvidoval tchyni a před tím, než si prohnal kulku hlavou, zabil i dcerku Haley (†5) a syna Joshuu (†7).

Policistův psycholog prozradil, že byl v mládí zneužíván a od té doby nenáviděl svou matku, které dával za vinu, že ho nedokázala ochránit. Neustále snil o tom, že svou manželku i jiné ženy zdrogovává a znásilňuje.

Doporučujeme
liskabystrouska ( 10. července 2014 04:41 )

taky mi to vrtá v hlavě

liskabystrouska ( 10. července 2014 04:41 )

určitě aspon z jednoho

.abcd.abcd. ( 9. července 2014 18:39 )

abcd.adcb ( 9. července 2014 17:57 )

A pořád nám ty americký dementy budou dávat za vzor. Podle toho to to tady taky vypadá.

jana999 ( 9. července 2014 17:50 )

tak to by z těch dětí vyrostlo to samý?

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa