Chyť mě, když to dokážeš: Podvodník Kohout ze sebe dělá asistenta senátorů, aby mohl parkovat

4. 7. 2014
17:44

Podvodník a mystifikátor se zase ukázal. Lukáš Kohout, známý svými přestupky a "převleky" za lidi z politiky, se nově vydává za asistenta senátora. Průkazku má za sklem svého auta, ovšem předseda senátu Milan Štěch, který ji měl podepsat, o ničem neví.

Karta, na které má napsáno, že je asistentem senátora, mu vydána nebyla a předseda senátu Milan Štěch mu prý kartu v žádném případě nepodepsal. „Důrazně se distancujeme od jakýchkoli aktivit pana Lukáše Kohouta. Jeho tvrzení, že je asistentem senátora, je nepravdivé,” řekla ředitelka odboru vnějších vztahů a služeb Pavlína Heřmánková serveru novinky.cz.

Kohout se tak zřejmě dopustil trestného činu a horní komora se proto obrátí na policii. „Zneužití podpisu předsedy Senátu pana Milana Štěcha na kartě, kterou využívá k parkování, předáváme k řešení Policii ČR,” dodala Heřmánková.

Tento průkaz mu ve Varnsdorfu, kde nyní přebývá, měl zajistit beztrestnost za přestupky. Parkovat si tedy mohl, kde chce a kdy chce, aniž by mu hrozilo stíhání či pokuta. Tomu je však nyní konec a senát věc předává policii k přezkoumání.

Nicméně Lukáš Kohout je svými podvody známý. V květnu např. zneužil projevy jiných kandidátů a na plakátech měl, že jej podporuje skupina Čechomor. Ta se od tohoto tvrzení distancovala, stejně jako nyní senátor. Dříve se už také vydával jako asistent tajemníka předsedy valného shromáždění OSN Jana Kavana. Za peníze státu prolétal téměř celý svět a trvalo velice dlouho, než se na věc vůbec přišlo. Nakonec byl však za podvody odsouzen.

wimr.dan ( 4. července 2014 21:51 )

správně

wimr.dan ( 4. července 2014 21:51 )

všichni mají za vola tebe a ani se tomu nedivím, blbe

pravlast ( 4. července 2014 21:23 )

Se mně líbí jak ukazuje nabubřelost všech senátních pa politických prasat a stačí jen jeho odvaha a nadhled. dluhůnadělal dost,ale politici daleko víc!

oxygene.p ( 4. července 2014 20:30 )

Ja to taky tak delam. Jak parkuju na Male strane , dam si za sklo karticku asistenta senatora a vsichni mi muzou vylizat an.al )) . Jsem rad , ze ti ko.koti ve snemovne schvalili , ze jejich auta nemuzou poicajti odtahovat. Tak si muzu parkovat kde chci a zadara. Jestli chcete taky , neni problem.

deratizator ( 4. července 2014 20:14 )

No to imbecilové dělají, smějou se i když nemají čemu. Co mu ubožáčkovi zbývá jíného taky? Dluhy které nesplatí do smrti, všichni ho mají za vola a mají z něj ***. Prostě zkrachovalý trapánek. Nic hodné obdivu.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa