Tenhle zdrogovaný řidič (22) smetl policistku (†36): Zůstaly po ní dvě děti!

Autor: simao - 
3. května 2014
20:15

Při běžné kontrole odmítl zastavit policejní hlídce a za silného deště se tenhle mladý recidivista pustil na okreskách do zběsilé honičky s policií, která skončila tragédií. 22letý řidič totiž ve vysoké rychlosti smetl sloužící policistku (†36), matku dvou dětí. Řídil přitom pod vlivem drog. A s jedenácti zákazy řízení na kontě!

"Je pro nás známou osobou, již byl v minulosti trestán," řekla Krimi zprávám FTV Prima policejní mluvčí Markéta Johnová o řidiči, který zavinil obrovskou tragédii. Přejel totiž policistku, která se ho snažila zastavit. Podle televize ji srazil v rychlosti 100 kilometrů v hodině!

K incidentu došlo při policejní honičce na Mělnicku. Hlídce začal řidič ujíždět v Kostelci nad Labem. "Mezi Brandýsem nad Labem a Kostelcem nad Labem vozidlo znova zastavovala hlídka policistů a řidič do policistky najel," popsala mluvčí Johnová.

Mladý muž však neměl za volantem co dělat - a to hned z několika důvodů. Byl pod vlivem pervitinu, na svém kontě má i přes krátkou řidičskou historii 11 zákazů řízení! Policie ho obvinila z násilí proti úřední osobě, za což mu hrozí osm až 16 let vězení. Skončil v cele předběžného zadržení. V autě s ním jeli další dva lidé.

Těžce zraněná policistka (†36) byla sanitkou převezena do pražské nemocnice na Vinohradech, kde svým zraněním podlehla. Vrtulník záchranné služby se pro ni právě kvůli špatnému počasí vypravit nemohl... Podle FTV Prima pracovala u policie od 20 let a zbyly po ní dvě děti.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

dsmann ( 4. května 2014 22:07 )

Informace o tom, že auto stavěla mám z několika zdrojů. Ovšem i kdybych připustil, že jde o mylnou informaci, tak proboha je snad normální pohybovat se po vozovce a ani se pořádně nerozhlédnout? Šlo o přehledný úsek. Musela ho vidět z dálky. Jel s rozsvícenými světly. Jel jako šílenec. Byl nepřehlédnutelný.

petulka011 ( 4. května 2014 20:45 )

jentakjen...Umíš číst??? Protože,psaní ti moc nejde...

jity ( 4. května 2014 20:17 )

Pánové napřed si zjistěte co se vlastně stalo, ona ho nestavěla, ale přicházela pouze k policejnému autu, protože kontrolovali úplně jiné auto a ne tohoto blbečka. Tam ji ten magor srazil. Tak než začnete urážet, měli byste vědět fakta. Chudák holka zaplatila životem, děti budou mít zkažené dětství a vy si dovolujete do ni kopat.

petulka011 ( 4. května 2014 16:31 )

Doufám,že ten feťák z kriminálu už nikdy nevyleze a za smrt policistky se tam o něho dobře postarají... Ty ženy je mi nezkutečně lito a celé rodiny...Jenom mě nejde trochu na rozum, jak si mohla myslet, že se jí podaří zastavit to auto asi jenom s plácačkou v ruce???? V každém případě je to smutná tragédie...

liskabystrouska ( 4. května 2014 16:17 )

pavel219

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud