Spolujezdec feťáka, který zabil policistku: Zavinil další nehodu!

Autor: ČTK, ljš - 
5. května 2014
13:50

Jeden zabil autem policistku Petru Z. (†36), druhý o pár dní později zavinil další dopravní nehodu. Oba jsou kamarádi, oba jsou závislí na drogách a oba mají vyslovený zákaz řízení. V autě navíc vezli vždy stejnou ženu. Policie dnes zadržela i druhého z nich v Brandýse nad Labem.

Policie vyšetřuje další dopravní nehodu, kterou spáchal řidič s uděleným zákazem řízení. Podle dostupných informací se jednalo o kamaráda a spolujezdce dvaadvacetiletého Josefa N., který v pátek autem zabil na Mělnicku policistku.

Osmadvacetiletý muž z místa dnešní nehody utekl, policisté ho následně zadrželi doma. "Je podezřelý z maření výkonu úředního rozhodnutí," řekla mluvčí středočeských policistů Markéta Johnová. Podle informací Blesku seděla spolu s ním ve felicii ještě mladá žena, která byla spolujezdkyní Josefa N. v době, kdy srazil policistku Petru Z.

Nehoda se stala dnes dopoledne. "Řidič naboural autem značky Škoda Felicie do dodávky značky Mercedes. Po zadržení orientační testy potvrdily, že byl pod vlivem drog. Alkohol orientační zkouška vyloučila," řekla Johnová. Zda byl řidič pod vlivem drog i v době spáchání dopravní nehody, bude podle ní otázkou dalšího šetření. Návykovou látku také mohl požít až po činu. V autě také jako spolujezdkyně byla podle informací stejná dívka jako při páteční nehodě, na jejíž následky zemřela policistka.

Jaký trest muži hrozí, ukáže další vyšetřování. Záležet bude i na tom, zda mu policisté prokážou, že řídil pod vlivem drog.

salto ( 6. května 2014 08:54 )

Problém je, když má člověk chřipku nebo angínu, tak má teploty bolí ho v krku, hlava, svaly... Ale pokud má naváto pod taškama a šustí mu pod kulichem, tak si myslí jak je moudrý a inteligentní (jo a někteří si myslí, že jsou pracháči)

salto ( 6. května 2014 08:50 )

Inu teď by měli 2-3 roky vyšetřovat kdo kde stál a jestli měli opravdu něco pod jazykem

salto ( 6. května 2014 08:48 )

Nezvládl psychotesty a z ústavu by ho taky nepouštěli tak často ven

agassi ( 5. května 2014 21:51 )

 Jm51 presne vsechny zabit prasata

agassi ( 5. května 2014 21:50 )

 Vsechny je závrit zamrdany fetak!!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud