Lidé obviňují otce mrtvé dívky z rallye v Lopeníku: Na smrti Natálky (†20) chceš vydělat!

Autor: sč - 
9. března 2014
16:23

Do blázince je zralý Břetislav Čaňo (46). Při rallye v Lopeníku přišel o dceru Natálku (†20). Poté ho opustila žena. Nyní ho lidé deptají poznámkami, že za smrt dcery chce miliony.

Soud v Uherském Hradišti totiž nyní začal řešit, kdo může za smrt čtyř dívek (†7,†18,†18,†20) při rallye v roce 2012, tedy i Natálky. Advokátka Anna Kapsová, která  zastupuje dvě poškozené rodiny z Nivnice – Rolincovu a Čaňovu, která každá přišla o dceru, vznesla nárok za nemajetkovou újmu ve výši 17,5 milionů.

O rodinách mluvila obecně. Břetislav Čaňo však v nároku nefiguruje. „Po té šílené události se rodina rozpadla. Manželka a tři synové se z našeho domu odstěhovali. Advokátka Kapsová zastupuje v tomto případě jen moji ženu a syny. Já mám jiného právního zástupce,“ konstatoval Čaňo.

Deptá ho, že mu nyní volají známí, ptají si i spolupracovníci. „Mám dost řečí, že bojuju o miliony nebo otázky typu: Ty chceš ze smrti dcery vytřískat takové prachy,“ říká nešťastný muž.

jana999 ( 11. listopadu 2014 10:04 )

jenže od pořadatelskýho střeva těžko nějaké miliony vytlačí, ten provozovatel snad má nějakou pojistku

mariecan ( 26. března 2014 21:00 )

Jsem matka Natálky,nikdy jsem na žádné příspěvky nereagovala.Nějaký návrh na peníze za smrt mé dcery je zatím jen návrh nic z toho nemáme.Až mě ty peníze někdy dojdou tak Vám je všechny do haléře pošlu a vy mě vratte moji dceru a pochovejte tu vlastní za ty peníze to určitě stojí ne.Tohle nikomu nepřeju,ale už mě štve číst některé přísvěvky,kdo to nezažil nepochopí.

satanklaus ( 10. března 2014 00:21 )

satanklaus ( 10. března 2014 00:21 )

Blbost na entou Ani tam kde stály ani nikde široko daleko od toho místa nebylo místo vyhrazené divákům a bezpečnostní zóna vedla i přes část zahrady. Chyba byla jenom na jejich straně a na straně toho pořadatelskýho střeva, co je odtamtud nevykázalo přes to že tak bylo instruováno a za to placeno. Provozovatel vinu nenese a už vůbec jí nenese řidič, natož navigátor. Provozovatel tam poslal pořadatele který měl konat svojí povinnost a za to že jí nekonal může právě jenom ten pořadatel. Řidič nemá možnost kontrolovat jestli pořadatelé plní svoji práci, musí se spoléhat na to že jí plní. Kdyby řidiči při závodu místo na trať koukali jestli někde kolem trati nestojej nějací sebevrazi, bylo by těch vyjetí z trati desetkrát víc (běžný počet vyjetí z trati při rallye jsou v průměru tři vyjetí na jeden závod)a bylo by tím pádem i víc smrťáků, jelikož debilní sebevrazi budou kolem trati postávat pořád i když je budou pořadatelé vyhánět bejkovcem.

satanklaus ( 10. března 2014 00:07 )

Nevěřím. Snažil se z její smrti těžit od začátku

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud