Zrůda roku: Matka prodávala panenství dvanáctiletých dcer!

Margarita Zapata Moreno (vlevo) je obviněna z prodeje panenství dvanácti dcer. Matka to popírá.  (Autor: EPA)
Autor: INT, lm - 
26. října 2013
21:01

Neskutečná ohavnost! Kolumbijská policie zatkla pětačtyřicetiletou matku, která místo, aby dcery vychovávala a starala se o ně, tak je prodávala mnohem starším mužům k pohlavnímu styku. A to vše kvůli pár tisícikorunám!

Margarita de Jesus Zapata Moreno (45) byla zatčena tento týden spolu s jednapadesátiletým mužem, kterého policie podezřívá, že přivedl jednu z dívek do jiného stavu.

Policie ji viní z toho, že prodala panenství dvanácti svých nezletilých dcer. Dívky nabízela o mnoho starším mužům ihned poté, co překročily hranici 12 let. Za jeden styk si pak účtovala přibližně čtyři sta tisíc pesos (v přepočtu asi čtyři tisíce korun). Podle jedné z obětí teror poté ale neskončil. Starší dívky prý nutila pít alkohol a brát drogy. Některé skončily jako prostitutky a jsou nezvěstné.

Z celkem 14 dětí unikly nucené prostituci jen dvě - jedenáctiletý chlapec a devítiletá dívka.

Matka veškerá obvinění odmítá. Policii na stopu hrůzného činu přivedla jedna z dcer. Vyšetřovatelé dali jasně najevo, že plánují vypátrat všechny muže, kteří s nezletilými měli za peníze sex.

 

 

oliiiii3 ( 27. října 2013 23:03 )

Co ty mrchy udelaji pro penize, mela behat sama. Neakou kacku by ji to taky hodilo. Ale co naplat u nas je to to same. Prodavaji sve deti za par korun.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud