Krásné dívky (18) poleptali v Zanzibaru kyselinou, protože jsou Židovky: Toto je zranění od žíraviny!

Autor: shp - 
10. srpna 2013
08:22

Byly krásné, dobrosrdečné a odhodlané pomáhat. Útok kyselinou, který se odehrál v Zanzibaru, je však poznamenal na duši i na těle. Na dvě osmnáctileté dívky na ostrově údajně zaútočili, protože jsou Židovky.

Katie Gee a Kirstie Trup (18) odjely do Zanzibaru na charitativní misi. Přijely zde pomáhat dětem v chudých školách. Jenže když se na konci turnusu vracely večer do hotelu, chrstli na ně dva muži kyselinu, která je brutálně popálila.

Následky si ponesou celý život

Obě dívky už přiletěly zpět do Velké Británie, kde budou léčeny specialisty na popáleniny. Jejich rodiny jsou zdrceny. I když dívky podstoupí plastiku, budou mít nejspíš doživotní následky.

Je to příšerné

„To, co jsem viděl, je příšerné. Popáleniny jsou za hranicí nejhorších představ,“ prohlásil otec Katie Gee. Podle přátel se mohly dívky stát obětí útoku, za kterým stojí nejspíše islamisté, protože jsou Židovky.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Koronavirus

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

an.manchester ( 12. srpna 2013 19:42 )

zide urcite nekteri jak spravne pisete jsou vychcanci, ale ne mensi nez treba katolici a jini...katolicka cirkev nahrabala tolik penez, prisaham nelzu jsem slysela kdysi na sve usi farare co hovoril zcela bez soucitu o bezdomocich, a jezdi v nej aute modelu a nejen on, i dalsi, se maji jak prasata v zite a ted shrabli jeste dalsi dalsi majetky, jak to jde dohromady s pomoci chudym a lidem na dne, s rozdelenim majetku ap..jak kazal Kristus veru nechapu...zide jsou lide jak jini, maji nekteri pouze sve nabozensvi, dosti realne, bohuzel vsak tim ze se nekteri nepochopili vyvolenost, ktera byla myslena byt prikladem a viru v jednoho boha..a mysli to uplne jinak a i nekteri tak jednaji, to neni spravne ale co nadelate, ale v jinych virach ap...je to jeste horsi, muslim taky vidi prvne muslimy, neverici chce zabijet, zidi pokud nejde o Izrael nevrazdi casto jako tito...kazda cirkev manipuluje s lidmi...kazdy clovek je sobec, ale nekdo je velky sobec..to neni o zidech to je o lidech jako celku..budme mene sobecti vsichni, divejme se, ze mozna vazne po smrti neco jeste je..a vime co? mozna se vyplati byt slusny a ne lakomec co hrabe jen pod sebe..

an.manchester ( 12. srpna 2013 19:37 )

mel by byt zakon ze za neco takoveho probehne kastrace a dozivotni prace v lomu pak..., stejne tak pedofilove a podobni nasilnici...protoze ze nekdo patri k urcite skupine v dnesni dobe ani neznamena,ze sdili politicke nebo jine nazory..nekdo asi ano, ale ne kazdy a troufnou si akorat na zenske, bidaci..na politiky si netroufne nikdo z nich ubozaci zli....

dansons ( 12. srpna 2013 10:39 )

Oni si nezaslúžia aby sme im pomáhali, mali by sme ich nechať svojmu osudu, pomaly sa pozabíjajú medzi sebou a bude pokoj!!!

znew ( 12. srpna 2013 10:35 )

Toto je zde misto na diskuse k veci ,ale ne na vyrizovani soukromych uctu a urazeni.Stydte se!!!!

rumovapalice ( 12. srpna 2013 07:39 )

tady ve švejkistánu je to samej kripl

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud