Tak to se povedlo! Řidička (58) zaklínila auto do vrat

Autor: INT, raj - 
25. května 2013
06:39

To, co se povedlo řidičce (58) Toyoty Auris ze Služovic na Opavsku, se zkušenému řidiči nepovede. Žena totiž vůz ve čtvrtek zaklínila mezi sloupy vrat v Pustých Jakarticích.

Řidička jela ve směru od Opavy do Služovic zřejmě příliš rychle. „V obci Pusté Jakartice přejela na rovném úseku silnice najednou do protisměru, kde narazila do zděného sloupku, následně do kovových elektrických vrat a sloupu elektrického vedení,“ popsal nehodu opavský policejní mluvčí René Černohorský. Řidička jednou ranou způsobila škodu za 225 tisíc.

Žena omdlela

Podle svědků z místa nehody řidička za volantem omdlela. Mezi sloupky branky hned prvního domu v obci ale umístila svůj automobil s podivuhodnou přesností. Zaklíněné auto museli vyprosit hasiči, kteří také na místě likvidovali únik provozních kapalin. „Alkohol u ženy policisté dechovou zkouškou nezjistili. Řidička se zranila jen lehce,“ doplnil Černohorský.

soorry ( 25. května 2013 13:28 )

Jeden známý zase oktávku "zaparkoval" mezi 2 stromy na příkopě, auto bez škrábance, partyje chlapů pak musela auto vynést. To jsou nepochopitelné věci, pokud se nic nestane, tak taky zázraky.

kacazrybnika ( 25. května 2013 12:09 )

Vy hovada negramotný, co nerozumíte psanýmu textu: Podle svědků řidička za volantem OMDLELA. Tak tu nepište kraviny, protože ze sebe děláte voly!

dannaa ( 25. května 2013 11:34 )

Šikulka.

cipisek134 ( 25. května 2013 11:06 )

Tak to se tý slepici povedlo! Akorát škoda tý Toyoty.

naidka ( 25. května 2013 09:07 )

Tohle je taky dobré http://blesk.cz/clanek/video-udalosti/176026/zena-parkuje-autu-ohobluje-bok-a-utrhne-dvere .html

Zobrazit celou diskusi