Opilá matka se válela u kočárku: Nadýchala 3,88 promile!

Ilustrační foto
Autor: ČTK - 
28. května 2013
13:31

Matka s dvěma dětmi zcela namol. Takový pohled se naskytl v pondělí večer cestujícím na dopravním terminálu v Hradci Králové. Válela se u kočárku, jedno dítě podle svědků dokonce vyklopila. Při dechové zkoušce nadýchala 3,88 promile!

"Podle svědků matka dvou malých dětí ležela silně opilá u terminálu hromadné dopravy, údajně také měla jedno z dětí vyklopit z kočárku," řekla mluvčí hradecké policie. Na místo kromě policistů dorazili i záchranáři, kteří zjistili, že obě děti jsou naštěstí v pořádku a předali je otci. Jednání matky bude řešit správní úřad jako přestupek.

Podobný případ řešila hradecká policie minulý týden, kdy policisté vyjížděli do bytu sedmačtyřicetileté ženy, která měla hlídat svého vnuka. Opilá žena však usnula a dítě ve věku 1,5 roku si bez dozoru hrálo na okenním parapetu, ze kterého ho strhl přivolaný policista. Sousedé si totiž všimli, že na chodník pod oknem padají dětské hračky.

Opilá žena odmítla provedení dechové zkoušky i odběr krve, policie případ postoupila na oddělení sociálně právní ochrany dětí hradecké radnice.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

djaba ( 28. května 2013 20:50 )

Co když byla opilá láskou a omámená štěstím ? Co když neunesla radost ze života a padla k matičce zemi s díky za život bez starostí ?

ejvm1712 ( 28. května 2013 17:01 )

Maminka.

japos22 ( 28. května 2013 15:16 )

Když se země kymácí, je lepší si lehnout

cipisek134 ( 28. května 2013 15:08 )

A co když to jsou příslušníci jistého na nás parazitujícího a nás přepadajícího etnika, ona zrovna brala socku a část jí prolila hrdlem?

marie60 ( 28. května 2013 14:19 )

A co když její chlap je stejné vemeno jako ona ?

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud