Mladík (†20) vyletěl autem ze silnice a prorazil dům v prvním patře! Střet nepřežil

Autor: psch, ČTK - 
24. 5. 2013
13:02

Při kaskadérském kousku, který by mohli závidět v nejednom akčním filmu, bohužel zemřel dvacetiletý mladík. S autem se odrazil od břehu příkopu, vyletěl do vzduchu a narazil do domu.

Nehoda se odehrála ve čtvrtek večer v Uhelné na Jesenicku. Mladík auto neukočíroval pravděpodobně proto, že jel až příliš rychle.

To, jak s autem zápasil, dokazují stopy na silnici. Vyjel z ní, sjel do příkopu, o asi metr vysoký břeh se odrazil jako od můstku a auto vymrštil do vzduchu.

Oktávie letěla vzduchem zhruba 10 metrů, přeletěla plot a zapíchla se do rodinného domu v prvním patře, asi šest metrů nad zemí.

Auto po nárazu dopadlo na zem. Mladík byl na místě mrtvý. Přivolaní hasiči ho vystříhali z vraku auta, ale zachránit jim se ho už nepodařilo.

Okolnostmi nehody se policisté stále zabývají. Vůz kvůli dalšímu zkoumání na místě zajistili. Škodu vyčíslili na 150.000 korun.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

kavonirij ( 25. května 2013 10:31 )

Koukám, že zdejší diskuze naprosto přesně vypovídá o mentálních kvalitách čtenářů Blesku. Za sebe můžu říci jen to, že takovýho blba není vůbec škoda. Velké štěstí je, že cestu nikoho nesmetl. Nic víc a nic míň.

dobrotka ( 24. května 2013 19:26 )

Stezujes si na nespravnem miste. Blesk vyslysel nase stiznosti ohledne urovne clanku a pod kazdym clankem je ted odkaz: Našli jste v tomto článku chybu? Tam muzes kliknout a napsat, co je kde nespravne

mrum ( 24. května 2013 19:10 )

Vedlejší okno? To je jako co za sousloví???

zidoniusek ( 24. května 2013 18:34 )

škoda rozbitého domu

dobrotka ( 24. května 2013 18:27 )

bloknuti

Zobrazit celou diskusi
Další videa