Čtvrtek 21. září 2023
Svátek slaví Matouš, zítra Darina
Polojasno 25°C

Šílená konspirace: Baracka Obamu chrání mimozemšťan!

Prezidenta Baracka možná chrání mimozemšťan
Prezidenta Baracka možná chrání mimozemšťan  (Autor: Repro YouTube.com, archiv)
Autor: mok - 
14. dubna 2013
07:32

Americká média přišla s opravdu netradiční konspirační teorií. Podle některých totiž chrání Baracka Obamu sám mimozemšťan. Jako důkaz mají dokonce video z konference ve Washingtonu.

Mimozemšťan nebo obyčejný smrtelník? Při pohledu na osobního strážce prezidenta Baracka Obamy vás až zamrazí. Některá média si totiž myslí, že je to mimozemšťan. Znepokojuje je jeho podivně tvarovaná lebka a hlavně podezřelé chování bodyguarda. Ten neustále kroutil nervózně hlavou.

Bílý dům má ale jasno. V ochrance amerického prezidenta není ani mimozemšťan a dokonce ani robot. Jednoduše na ně nemají peníze. "Mohu jen říct, že jakýkoli program na ochranu prezidenta Baracka Obamy zahrnující mimozemšťany a roboty by musel být v tuto chvíli kvůli škrtům ve státním rozpočtu značně omezen. Doporučuji Vám obrátit se na tajnou službu nebo Oblast 51,"  řekla Caitlin Haydenová.


c3rb3r0s ( 15. dubna 2013 14:27 )

Proč sou vždycky záběry mimozemšťanů, yettiho a podobně tak hrozně rozmazané a nebo tak tmavé že tam je prd vidět? A tohle mi teda jako reptillian fakt nepříde. Koukám že Aštarovo PR oddělení se zase chytá stébel.

keep.smiling ( 14. dubna 2013 23:41 )

u tebe se nelze ani čemu divit, rozumu jsi mdlého....podle toho, co píšeš

keep.smiling ( 14. dubna 2013 23:40 )

exitus78 ( 14. dubna 2013 17:27 )

Jasan, je to vetřelec, ale zajímavé je to, co je pro U.S.A, taková tajnost jako je AREA 51, tak s tímhle by se netajili a hlavně ty přísedící, by si toho ani nevšimli.Opravdu tohle už není normální.Kde to jsme ? LEŽ LEŽ LEŽ a zase jen LEŽ!To že má trošičku jinej rys obličeje, z něho hned ještě přece nedělá návštěvníka z planety XDQ35

neviemakemeno ( 14. dubna 2013 14:00 )

Normálny človek čo si vykonáva prácu a urobia z neho hoci čo

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Články odjinud