Severní Korea zničila Bíly Dům na videu vojenské propagandy! USA posílá do Jižní Koreje bombardéry.

Severní Korea ukázala na videu zničení Bílého Domu  (Autor: ČTK/reprofoto youtube.com)
Autor: shp - 
19. března 2013
15:10

Vztahy mezi Severní Koreou a Spojenými státy se vyostřují! Poté, co komunistická země pohrozila USA jaderným útokem, nadále propaguje svůj vojenský režim. V propagačním videu ukázala i zničení Bílého Domu. Amerika mezitím vysílá do sousední Jižní Koreje bombardéry.

Provokativní titulky u videa hlásají: „Bílý Dům zaměřen naším vyhledávacím zařízením. Vnitřek je v dosahu naší atomové bomby!“  Není se čemu divit, že Spojené státy proti zemi vedené diktátorem Kim-Čong Unem vyhlásily další sankce.

Armádní cvičení mladý orel

Video bylo vytvořeno k propagaci armádního cvičení Mladý Orel, které probíhá mezi 1. březnem a 30. dubnem. Útok na Bílý Dům, který se na videu octne v plamenech, samozřejmě není skutečný. V reakci na hrozbu Severní Koreje prohlásil ministr obrany Chuck Hagel, že USA postaví 14 moderních protiraketových systémů. V úterý už podruhé přeletěl bombardér B-52 nad územím Jižní Koreje. Cílem této akce je předvedení odhodlání USA stát za svým spojencem a odstrašit KLDR.

12356 ( 20. března 2013 09:47 )

no nejvetsi zlo na svete, jsou primitivni blbci jako ty kobyla1, kteri si mysli, ze maji kazdeho na haku a pritim, jeste z nich na zadne diskuzi z nich nic nevypadlo, jenom primitivni osobni urazky, to je jedine co dokazes perfektne, cukrousi.

12356 ( 20. března 2013 09:42 )

Kobylo, ty diskuzni kaspare zelez!

kobyla1 ( 20. března 2013 08:44 )

A jediný, kdo ten celosvětový mír dokáže zachránit jsou USA - AMEN.....

kobyla1 ( 20. března 2013 07:03 )

Na rozdíl od tebe žádné přicmrndávače nepotřebuju tupá hmoto.Stačí když tě trochu poštengruju debilito a zase si můžu jít po svém. Jinak než mít tak idiotské názory jako máš ty, tak to bych opravdu raději žádné neměl Pi.o americká.vy jste i s celou tou podělanou Amerikou hned po církvích to největší zlo......příživníci.

kobyla1 ( 20. března 2013 06:59 )

Udivuje mě, že to říkáš zrovna ty, ty poleno tupé.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud