Důchodce (86) napadl exmanželku (85): Ztloukl ji holí!

Ilustrační foto  (Autor: Policie ČR)
Autor: ČTK, oj - 
5. února 2013
10:40

Šestaosmdesátiletý muž brutálně napadl na ulici v Olomouci svou o rok mladší bývalou manželku. Seniorku začal bít svou holí a v bití pokračoval i poté, co žena upadla na zem.

Důchodce nakonec museli zpacifikovat kolemjdoucí. Jeho exmanželka skončila s řadou zranění v péči lékařů, muži nyní hrozí za ublížení na zdraví až deset let vězení. ČTK to dnes řekla olomoucká policejní mluvčí Marie Štrbáková.

Senior ženu napadl na chodníku před domem v Jílové ulici. Důchodkyni začal bít kovovou holí s plastovou rukojetí. "Senior z dosud nezjištěné příčiny na místě veřejně přístupném opakovaně bil holí svoji bývalou manželku po celém těle, údery však směřoval zejména do oblasti horní části těla a hlavy, až napadená žena upadla na zem," uvedla policejní mluvčí.

V útoku pokračoval podle policie až do doby, než mu v bití zabránili kolemjdoucí. Žena při útoku utrpěla zranění v obličeji a na rukách.

Hole jsou nebezpečná zbraň. Takhle ztloukl nervózní důchodce v pražském metru loni kolemjdoucího:

Video Agresivní stařík napadl jiného muže holemi - Policie ČR, hudba Kevin MacLeod

 

djaba ( 5. února 2013 21:18 )

To jste měli vidět ,v Penny měli akční postřikovače na ovocné stromy .Já jsem už málem držel poslední kus a lup,nakoupil jsem od nějakého dědy jednu holí rovnou v krámě.Po mém hrdinném ústupu koukám a on a ještě druhý důchodec se tam normálně mlátili, krs ten postřikovač, hlava nehlava.Nevím ,kdo vyhrál ,raději jsem vysmahnul pryč.

tomik007 ( 5. února 2013 17:27 )

takhle napadne Zeman Livii, kdyz se bude moc loudat z hradu

baronessa ( 5. února 2013 17:22 )

Bohužel jde asi o stařeckou demenci. Bláznivý dědek, teď dostane doživotí.

enriko ( 5. února 2013 16:41 )

Důchodci se přemnožili, z mladého magora je teď starý magor.

naidka ( 5. února 2013 15:08 )

no neblbni, to teprve bude Dara čekat první dítě.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud