Pátek 18. září 2020
Svátek slaví Kryštof, zítra Zita
Jasno 18°C

Záhadná smrt chlapce (†10) u moře: Chlapec si jámu nevykopal sám

Autor: INT, Lucie Marková - 
6. července 2012
21:07

Policisté uveřejnili první závěry z vyšetřování tragické smrti desetiletého Sebastiana, který byl nalezen zasypaný pískem v díře pod dětským hřištěm. Podle jejich informací si chlapec nevykopal díru sám! Vyšetřovatelé proto stále pracují i s možností, že za jeho smrt je někdo zodpovědný.

Desetiletý Sebastian z Vídně zmizel v neděli na dovolené na ostrově Amrum v Severním moři. Jeho rodiče, policie, hasiči i sousedé ho neúnavně hledali po tři dny, než se dozvěděli hroznou pravdu. Chlapec byl nalezen mrtvý, zasypaný pískem metr a půl pod dětským hřištěm, kde byl viděn naposledy.

Podle policie bylo už od počátku nepravděpodobné, že by si chlapec vykopal tak velkou díru sám. Vyšetřování potvrdilo, že mu s jámou pomáhaly i další děti. Stále ale zůstává nejasné jestli děti byly v okolí, když chlapce zasypal písek, nebo byl v tu chvíli Sebastian už sám.

Vyšetřovatelé také z taktických důvodů nepotvrdili, jestli měl chlapec lopatu. I když celý případ vypadá spíše jako nešťastná náhoda, tento krok by mohl naznačovat, že policisté stále pracují s variantou, že došlo ke spáchaní trestného činu, nebo zavinění jeho smrti z nedbalosti.


kobyla1 ( 8. července 2012 00:04 )

Proč ne????...Copak nevíš že se dějou i rafinovanější sebevraždy?..Tady v Čechách se chlap celej zamotá do pletiva, podřízne se, zaleze do sudu a ještě skočí do Orlické přehrady...

zelena.karkulka ( 7. července 2012 18:55 )

spíš ho někdo zabil a zahrabal,němci jsou úchyláci

londynskypes ( 7. července 2012 17:14 )

byl uplne obycejny kluk ...nijak zvlastne krasny nebyl ...to moje deti a voucata i pravnoucata jsou opravdu krasni

odetka.odetka ( 7. července 2012 08:36 )

Jo, ono je to tam napsany, ted jsem za blbce

odetka.odetka ( 7. července 2012 08:35 )

Ja si myslim, ze s hrabanim mu nekdo pomohl. To, ze se na nej pisek sam sesypal, je mozny. Krasny kluk to byl.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud