Chlapec (18) zmizel: Trpí schizofrenií, bez léků může být agresivní

Osmnáctiletý schizofrenik z Orlickoústecka zmizel, pátrá po něm policie
Autor: Jaroslav Šimáček - 
3. 7. 2012
12:17

Policie vyhlásila pátrání po chlapci (18) z okolí Ústí nad Orlicí, který zmizel neznámo kam. Protože trpí schizofrenií, může být nejen zmatený, ale i nebezpečný sám sobě, ale také svému okolí.

Naposledy chlapce viděli v Hradci Králové v obchodním domě Tesco. Nyní je mladý schizofrenik neznámo kde a po telefonu již s rodiči nekomunikuje, jak sdělil vyšetřovatelům jeho otec.

Chlapec ze Žamberska na Orlickoústecku ve vysoké, hubené postavy (měří 185 až 190 centimetrů) a kriminalisté říkají, že u sebe může stále ještě mít jízdní kolo černo-zelené barvy.

I když Policie ČR na svých stránkách v kolonce "nebezpečný" uvádí, že mladík nebezpečný není, trpí díky nemoci nejen ztrátou orientace. Již týden údajně neužívá léky a proto může být agresivní.

"Pokud byste mladíka viděli, kontaktujte nejprve zdravotníky na lince 155 a upozorněte je na jeho závažnou nemoc a na to, že neužívá týden léky. Poté, kontaktujte i policisty na bezplatné lince 158," sdělila k případu krajská policejní mluvčí Iveta Lehká.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

londynskypes ( 3. července 2012 20:23 )

nechtel bych ho potkat ...

trsytrs ( 3. července 2012 16:59 )

No já se nestačím divit, jak některý lidi mají totálně přiblblý názory!!! Co takhle trocha tolerance? Schizofrenie je přece taky nemoc, kdo si může být jistý,že nepotká třeba jeho děti!!!

jelitko ( 3. července 2012 15:29 )

Vy jste normální chudáci! Bersimalinecka, Mrdounberlusconi i Fortin! Ubožáci! Za takové názory byste se měli stydět!

bersimalinecka ( 3. července 2012 13:47 )

opět s tebou musím souhlasit je to nastávající (nebo už je)invalida který bude stát jenom cucat

bersimalinecka ( 3. července 2012 13:45 )

souhlasím jenom bych to udělala jinak - rovnou dorazit!Stejně je to feťák (z čeho jiného jinak tu schízu má)ještě nic státu neodvedl a budou s ním jenom potíže.nedej bože aby někoho napadl!Tady v okolí jeden takový idiot je.Rodiče(ne zrovna chudí)nikdy nevěděli čím se zabývá(fetem).Všichni to věděli jen oni o tom pochybovali

Zobrazit celou diskusi
Další videa