Mladé Kanaďanky (15) obchodovaly s bílým masem!

Ilustrační foto
Autor: ČTK, ljš - 
14. června 2012
07:42

Celá Kanada je v šoku. Teprve patnáctileté dívky jsou obviněny z toho, že organizovaly obchod s bílým masem a nutily své vrstevnice k prostituci.

Z obchodu s bílým masem a dalších trestných činů byly v Kanadě obviněny dvě patnáctileté dívky. Jsou podezřelé, že při několika příležitostech nalákaly jiné dívky ve věku 13 až 17 let do domu pro sociálně slabší, odkud byly odváženy na jiná místa, aby tam prostituovaly.

Zadržené dívky, které své oběti lákaly prostřednictvím sociálních médií, čelí obvinění z únosu, vloupání, kuplířství, sexuálního napadení, zneužití úředních dokumentů a dalších trestných činů. Třetí podezřelá, které je 17 let, je na útěku.

Na činnosti trojice se podle dosavadních zjištění zřejmě nepodílel žádný dospělý. Policista John McGetrick případ v úterý označil šokující a řekl, že policie něco takového dosud neviděla.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

husqarnowicz ( 14. června 2012 16:26 )

I když se autor článku vyjadřuje velice opatrně, je zřejmé, že to maso nebude až tak úplně bílé. U těch patnáctiletých obchodnic to hraničí s jistotou.

arcaben ( 14. června 2012 10:51 )

Nebraly hodiny u Igora z Jinonic??Děvčátka učenlivá,kdo by to do nich řekl,že??

marie60 ( 14. června 2012 08:54 )

marie60 ( 14. června 2012 08:54 )

Je to děs. Myslím si, že už z takových mladinkých dívek nic kloudného nevyroste.

fikusek11 ( 14. června 2012 07:52 )

Kanadští policisté budou v šoku ještě víc, až hnědočeši ukážou, co všechno umí...

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud