Žena kmotra Janouška: Kabelka z hada za 66 tisíc! Co nosí ostatní?

Autor: Sandra Apostolidisová - 
5. května 2012
05:35

Vzít si za manžela jednoho z největších kmotrů v Česku Romana Janouška (43) chce silný žaludek. Zvlášť poté, co srazil autem jinou řidičku a ujel, aby jeho něžnější polovička Simona (37) raději »chodila kanálem«. Má to ale i výhodu – téměř neomezený zdroj příjmů. Může mít, co se jí líbí a o čem normální smrtelnice jen sní…

A že si Janoušek svou ženu hýčká, je jasné. Simona teď sice chodí s hlavou svěšenou, na předloktí se jí ale houpe klenot mezi kabelkami od značky Gucci za 66 tisíc korun!

Kabelkami světoznámých značek se to mezi manželkami vlivných mužů jen hemží. Obzvlášť oblíbené jsou u dam doplňky s populárním monogramem LV. Klasickou »vuittonku« je možné pořídit za zhruba 50 tisíc korun, menší modely – tzv. psaníčka – i podstatně levněji.

Simona Janoušková je ale o kousíček výš, za cenu její kabelky modelu GG RUNNING z hadí kůže by se dalo pořídit velmi slušné ojeté auto. A jen pro porovnání: měsíční příjem na jednoho člena většiny českých domácností je maximálně 10 tisíc. Tříčlenná rodina by z kabelky paní Janouškové žila nejméně dva měsíce.

Dlužno podotknout, že Janoušková umí také peníze vydělat. Pět let brala jako členka dozorčí rady peníze z firmy Taiko, která dostala tučné sousto, jež není pro každého. Pořádala například vánoční trhy na Staroměstském a Václavském náměstí. Tam se ovšem takové kabelky neprodávají...

zelena.karkulka ( 6. května 2012 22:24 )

já mám děti i kabelku,dokonce 3,dostala jsem je jako dárek od manžela-ne ty děti,ale ty kabelky.Ale jsou to jen kabelky,nepodělám se z toho

zelena.karkulka ( 6. května 2012 22:21 )

to je zase článek.....jako kdyby to nebylo jedno...aujišťuju vás,že jsou mnohem dražší kabelky než za 66tis.

tomik007 ( 5. května 2012 20:16 )

Mazanek svlekl kuzi a pohodil ji v predsini. Jinak nechapu proc CR celebrity chodi vsude s tema kuframa, jakoby chtely naznacit ze na ten svuj velkej mozek potrebuji mit neustale po ruce velkyho kulicha.

tomik007 ( 5. května 2012 18:20 )

LIBIE ma luxusni aspon ten vak

msml20 ( 5. května 2012 17:27 )

Pro Alexabde: To, že mají drahé kabelky nikomu nevadí.Ale tady jde o něco jiného. Pochybuji, že by těm "dámám" někdo záviděl, jen to vzbuzuje oprávněný údiv. Nemusím být ekonom, abych pochopila, že aby si mohl někdo takové kabelky koupit, musí mít jiný "vysoko do žlabu". A že to jsou vesměs ženy našich " čestných" politiků také nikoho nepřekvapuje.. Kdyby jim bylo aspoň za co platit. Ale takové paskvily (zákony), by vymyslel i Honza z pohádky zdarma.Pochybuji, že by šel koupit podobnou kabelku manželce obyčejný dělník, vzdělaný lékař či inženýr. Ti všichni totiž vědí jak s penězi vynaložit.Nemají v hlavě slámu.Ani jim nečouhá z bot.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud