Neskutečný příběh Francouzky: Po 37 letech si vzpomněla na znásilnění

Neskutečný příběh: Tato Francouzka si po 37 letech vzpomněla na znásilnění  (Autor: Archiv Blesku)
Autor: INT, zp, zunk - 
18. března 2012
06:29

Zahia Hameurlaine dlouho nevěděla, kdo je otcem jejího syna a proč je její tělo těžce poznamenáno hrubým násilím. Až po jedné operaci se jí paměť vrátila. Bohužel.

Zahia se totiž před 37 lety stala obětí odporného zločinu. Byla unesena, týrána a znásilněna. Dnes říká, že naštěstí po činu ztratila paměť a na nic si nevzpomínala. A byla velmi překvapena, když se jí po devíti měsících narodil syn, o jehož otci neměla tušení. Pak se v létě roku 2010 stalo něco, čemu se říká medicínský a vlastně i kriminalistický zázrak. Vrátila se jí paměť, když se probrala po narkóze při jedné z plastických operací, které musela absolvovat.

Mstil se za odmítnutí

Vzpomněla si na to, jak ctitel požádal rodiče o její ruku a ti ho odmítli. Onen muž se hluboce urazil, počíhal si na ni a unesl ji. Pak se ocitla v jakési dílně, kde ji bil železnou tyčí a nakonec znásilnil. Mstil se za to, že si ho nechtěla vzít. Zahii je dnes 56 let. Před několika měsíci podala oznámení na policii pro pokus o vraždu, únos a znásilnění. Policie začala tento čin vyšetřovat. Pomoci jí po tak dlouhé době může mimo svědectví oběti i analýza DNA u jejího syna. Vyšetřovatel Jean Sannier je přesvědčen, že zločin bude i po tak dlouhé době potrestán. „Známe už jméno pachatele a víme, že žije v Lyonu,“ oznámil Sannier.

Nebo to bylo jinak?

Bohužel už zemřela důležitá svědkyně, kterou mohla být matka Zahie. Dlouhá léta tato věřící muslimka vyprávěla své dceři, že jizvy na její hlavě, kvůli kterým musela být mnohokrát operována, pocházejí od houpačky. Zřejmě ze studu jí nechtěla říct pravdu. Objevila se ovšem další verze, podle níž před 37 lety spadla Zahia pod nákladní auto a utrpěla tak právě zranění na hlavě. Nyní je na policistech, zda odhalí pravdu.

zelena.karkulka ( 19. března 2012 00:23 )

počkej až tohle uvidí tvůj pákistánskej muslimskej zeť,to bude facek a zatrhne ti zas kapesný a compl

zelena.karkulka ( 19. března 2012 00:22 )

jak to souvisí s článkem,jelito?

zelena.karkulka ( 19. března 2012 00:22 )

neudělalo se ti dobře?

vladimir1950 ( 18. března 2012 16:51 )

Hodně divné, hodně podezřelé..Že by to byla pravda? Těch 37 let je dost dlouhá doba..

lepabrena ( 18. března 2012 12:23 )

Mě na tom zaujalo něco jiného- že policie začala po tak dlouhé době neco vyšetřovat a někoho stíhat. V Česku by bylo vše promlčené navždy po pěti letech- neměla by nárok- i vražda se v Česku promlčuje po 20 letech.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud