Zvrhlý masér masíroval, masíroval, až z toho bylo znásilnění

Chlípný masér Miroslav Zimčík se promasíroval až ke znásilnění
Autor: Pavel Ryšlink, Kjos - 
28. února 2012
14:19

Spletl si povolání maséra s poskytování orálního sexu a bude za to pykat. Řeč je o ostravském masérovi Miroslavu Zimčíkovi (68), který před třemi roky neudržel na uzdě svůj sexuální pud a přímo na masérském stole začal orálně uspokojovat třiadvacetiletou ženu. Za to nyní vyfasoval od olomouckého Vrchního soudu 5 let natvrdo.

Ostravského maséra Miroslava Zimčíka vzrušily křivky mladé ženy a probudila se v něm těžko kontrolovatelná touha.

O sex si drze řekl

Po několika minutách masírování už masér svou touhu nedokázal přemáhat a na ženu zkusil fintu. Řekl jí, že aby se dostal k reflexním bodům v tříslech, musí jí stáhnout kalhotky. Na odpověď ovšem nečekal a poslední kousek prádla sám bleskově stáhl. Potom se drze zeptal, zda může ženu v místech, která ještě před chvílí zakrývaly kalhotky, políbit.

Odejít jí nedovolil

Žena odmítla. Uražena nepatřičným chováním maséra se chtěla zvednout a odejít. V masérovi se ale probudily pudy a nehodlal nechat ženu upláchnout. Zalehl ji, držel na lehátku, líbal o olizoval po celém těle. Přesto, že se žena vzpouzela, tak ji masér dráždil na genitáliích.

Žena skončila u psychiatra

Teprve když se masér dostatečně uspokojil olizováním ženina přirození, dovolil jí, aby se oblékla a odešla. Znásilněná žena skončila v péči lékařů. Dodnes u ní přetrvává posttraumatická stresová porucha.

Dodnes nepochopil, že udělal něco zlého

Už krajský soud vyměřil zvrhlému masérovi pětiletý trest. Chlípník se však proti rozsudku odvolal. Dodnes totiž ani v náznaku nepřipustil, že by udělal něco zlého, za co by měl být potrestán. V odvolání se snažil soud přesvědčit, že poškozená stresovou poruchu jen předstírá, že se vůči ní nedopustil žádného hrubšího násilí a mladé ženě v podstatě jen udělal dobře.

Vrchní soud byl neoblomný

„Jeho odvolání jsme jako zcela nedůvodné zamítli. Už nalézací soud správně vyhodnotil všechny důkazy. Znásilnění mladé ženy bylo spolehlivě prokázáno,“ řekl Blesku předseda trestního senátu olomouckého vrchního soudu Petr Angyalossy. Pětiletý trest poslali soudci maséra odpykat do věznice s ostrahou, což je druhý nejpřísnější typ kriminálu.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Další videa
Články odjinud