A tenhle znáte? Potká se Putin, Berlusconi a Medveděv na horách...

Autor: oj - 
9. března 2012
19:17

Když se sejde Putin, Berlusconi a Medveděv je o zábavu postaráno. Berlusconi je proslulý svým rasistickým humorem o Židech a "opáleném" Obamovi. Putin přidá vtipy, kterými se baví po jeho znovuzvolení prezidentem celé Rusko a Medveděv je vtip sám o sobě.

Italský expremiér Silvio Berlusconi přijel na soukromou návštěvu do Soči. Přivítali ho tam přátelé Putin a Medveděv. Tady je malá ukázka toho, o čem si asi vyprávěli.

Putin začal s vtipy, kterými se na jeho počest baví celé Rusko. „Co si dáte?“ ptá se vrchní Putina a Medveděva v restauraci. „Steak,“ odpoví Putin. „A co salát?“ „Salát si dá taky steak,“ upřesní Putin.

„Dimo, hádej, kdo bude následovníkem mého následovníka,“ obrací se premiér Vladimir Putin na prezidenta Dmitrije Medveděva. Ten je zaskočen: „Eee, dobře, dám se poddat. Kdo?“ – „Hlupáku! Přece já.“

“Slyšeli jste to? Nový prezidentský kandidát Vladimir Putin slíbil napravit chyby učiněné vládou premiéra Putina, která zdědila binec vytvořený bývalým prezidentem Putinem.”

"Pro koho budete hlasovat: Pro Putina, nebo pro Putina?" "Jsem otráven z obou. Budu volit Putina."

Podobné vtipy si Rusové vyprávějí od víkendových voleb, kdy byl Putin znovu zvolen prezidentem. A bezmocní volební komisaři, kteří dohlíželi na regulérnost, s tím nemohli nic dělat.

gogo ( 10. března 2012 10:28 )

A tuhle znáte ? Potká se Klaus, Kalousek, Langer, Čunek, Kočí, Vondra, Bárta, John, Schwarzenberg, Topolánek a mohou se smíchy potrhat....

lipno ( 10. března 2012 07:55 )

A PLESK umí ukrást něco jiného, už ten první je český starý asi 10 let!

komodor ( 10. března 2012 07:37 )

To je zase clanek! Neni uz co si vymyslet proti Putinovi a tak se pisou takovehle krasoviny. Proc nepisete o falesnem rodnem listu Obamy treba. Jo ja zapomnel koho chleba jis toho pisen zpivej.

scaramonte ( 10. března 2012 00:27 )

O čem ten článek je?

kunratice ( 9. března 2012 22:01 )

jde o vtipy 4 cenové kategorie tedy velmi hloupé a stupidní

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud