Striptýz u Berlusconiho: Převlékly se za jeptišky a vrtěly zadky

Autor: ČTK, jos - 
17. dubna 2012
07:33

Italský expremiér Berlusconi čelí obvinění, že měl sex s nezletilou Maročankou Karimou Mahrúgovou zvanou Ruby. U soudu v Miláně svědčila i její kolegyně Imame Fadílová. Ta popsala, jak se najaté holky převlékaly za jeptišky. 

Fadílová uvedla, že hned při její první návštěvě v premiérově rezidenci u Milána, ji Berlusconi pozval do své "kanceláře" a nabídl jí peníze. "Neurazte se, vyzývám vás, abyste si vzala obálku, ve které jsou čtyři bankovky po 500 eurech," řekla soudu mladá žena.

Zároveň také vyprávěla, jak na jednom večírku dvě ženy, z nichž jedna byla Berlusconiho dentistka a pozdější poradkyně ve správní radě Lombardie Nicole Minettiová, ukázaly přítomným sexy tanec. "Měly na sobě černou blůzu, bílý závoj a kříž... Předvedly striptýz, zůstaly jen ve sporém spodním prádle," řekla Maročanka.

Zatímco ona prý šla domů, ony nakonec v rezidenci přespaly. Pětasedmdesátiletý Berlusconi je obžalován z placeného sexu s nezletilou marockou tanečnicí Karimou Mahrúgovou alias Ruby; aféře se proto v médiích říká Rubygate, zatímco justice hovoří o případu Escort, od italského pojmenování lepší prostitutky. Oba popírají, že by měli sex.

V případu je někdejší šéf kabinetu také podezřelý ze zneužití svého postavení, když tuto dívku uchránil před policejním vyšetřováním. Obhajoba tvrdí, že premiér jednal především jako odpovědný vládní činitel, když osobním telefonátem na policii uchránil Ruby podezřelou z krádeže před zatčením. Domníval se prý, že jde o vnučku tehdejšího egyptského prezidenta Husního Mubaraka, a nechtěl narušit vztahy Říma s Káhirou.

Italská média zároveň informovala, že dnes byl zatčen bývalý ředitel deníku L'Avanti Valter Lavitola, který podle policie dodával v letech 2008 a 2009 tehdejšímu premiérovi prostitutky na jeho žhavé večírky. Podobnému obvinění čelí v případu Rubygate dalších sedm osob.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Koronavirus

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

vejkyt ( 17. dubna 2012 13:43 )

zastřelit ty čer.ý svi.ě nic jinýho si nezasloužej!!!!

rudyptak48 ( 17. dubna 2012 10:38 )

Blesku, se-ru na to co dělá Berlusconi. Ať si svého ptáka honí třeba v parlamentu. Proč se nestaráš raději o to, abys povolil diskuzi k případu chlapce, kterého cikáni v Břeclavi ubili málem k smrti, a to jenom pro cigaretu? Takže také podporuješ diskriminaci majority. To se od těch cikánu máme nechat zabíjet?

husqarnowicz ( 17. dubna 2012 09:59 )

A nebylo to obráceně? Jako že to vrtěly zadky skutečné jeptišky?

naidka ( 17. dubna 2012 08:10 )

mrdounberlusconi: ... a teď mluv!!!

moiaza ( 17. dubna 2012 07:39 )

To jsou kecy, že jeptišky. Ta jedna jeptiška je převlečený Myrda Topol.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud