Důchodce (†67) dostal po striptýzu infarkt a zemřel!

Ilustrační foto
Autor: oj - 
11. června 2012
20:08

Stařík (†67) z amerického Texasu chtěl potěšit svoji duši ve striptýzovém klubu. Příliš mnoho vzrušení však jeho srdce nezvládlo a zkolaboval.

Na nebohého Roberta Gene Whitea upozornili šokované tanečnice. Infarkt dostal, jakmile si vychutnal jejich číslo. Nikdo z přítomných zákazníků si ho ale nevšiml. Zjistila to až dvojice děvčat ke konci směny. Když k němu přišly pro dýško za vystoupení, muž nereagoval.

Zaměstnanci klubu se sedmašedesátiletého muže snažili oživit před příjezdem záchranky. Marně. Lékaři ho po převozu do nemocnice prohlásili za mrtvého.

Mluvčí okresní policie uvedla, že Whiteovu smrt nevyšetřují jako podezřelou. Zemřel prý z přirozených příčin.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

jana999 ( 12. června 2012 12:02 )

no tak ticho, aby ti nevzal kalousek důchod a místo na kole jsi nejel makat s vestou a koštětem a to ještě zadarmo

jana999 ( 12. června 2012 11:59 )

tak si to radši nech pro sebe, nebo nám prodloužej důchod o další roky, průměrný dožití muže, jak je známo je 70 let, tak to tak nechte a užívejte si důchodu nebo budete makat až do smrti a o takové krásné smrti při striptýzu si můžete nechat jen zdát,

gogo ( 11. června 2012 22:29 )

Ale no ták...

gogo ( 11. června 2012 22:27 )

Pokud v Blesku napíše o sedmašedesátiletém muži v nejlepších letech že je to stařík, tak neví o životě zbla nic. Když mi bylo kdysi tak málo let, asi bych si toho pisálka při příležitostné návštěvě Prahy vyhledal abych mu (možná i ručně)vysvětlil, jak hluboce se mýlí...

girasole. ( 11. června 2012 21:12 )

nojo, ale u nì si nikdo nenì jistej s vekem

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud