Jak zemřela Nikola? Policie to neví!

Autor: jos - 
30. 11. 2010
18:32

Slovenská policie stále neví, jak zemřela dvacetiletá Nikola Beblavá. Její tělo našli dělníci v lese ve vysokém stupni rozkladu - právě to komplikuje určit příčinu smrti.

Krajské policejní ředitelství v Trnavě vyloučilo, že by se Nikola Beblavá stala obětí dopravní nehody a nebo střelby. Nebyla jí zlomená ani jediná kost.

Přesnou příčinu smrti se ale zjistit zatím nedaří, protože měkké tkáně vnitřních orgánů se rozložily. Pro tvnovinky.sk tuto informaci sdělil trnavský policejní mluvčí Ľuboš Homola.

Dvacetiletá Nikola zmizela 25. září ráno. V noci byla nejdříve s přítelem Ferdinandem na diskotéce v Senici, nad ránem šli ještě do nonstop herny, kde se pohádali. Důvodem hádky byla podle všeho žárlivá scéna kvůli Davidovi, s kterým měla kdysi Nikola podle slovenských médií poměr. Co se stalo pak, je předmětem vyšetřování.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Konec kauzy Čapí hnízdo - Státní zástupce zastavil stíhání Andreje Babiše

kacota ( 1. prosince 2010 15:22 )

ne ne, má to niečo s Karkulkou .... http://www.youtube.com/watch?v=1jhPZdztOrs

inkwizitor ( 1. prosince 2010 15:05 )

a ešte J.e.b.a.vý

inkwizitor ( 1. prosince 2010 14:30 )

Mne zase vadí (ano, vadí!) Šťáhlavský, P í.č.a a Postoloprty

analfabet ( 1. prosince 2010 13:37 )

Ahoj Kačotko, máš pravdu, Volopich a Řitka to jsou směchutvorná jména! Zázrivá jako název dědiny se mi taky líbí. A co Tvůj nick? Nejmenuješ se náhodou podle toho senzačního italského sýra?

kacota ( 1. prosince 2010 13:04 )

http://krimi.cas.sk/clanok/186268/nasli-krvave-tricko-nikolky-20-jej-frajerovi-uz-odobrali-dna.html píšu si čo chcú, že tričko našli v tej lokalite, ale pamätám sa, že písali ako našli telo Nikoly a len v tričku ...tak neviem

Zobrazit celou diskusi
Další videa