Sobota 16. leden 2021
Svátek slaví Ctirad, zítra Drahoslav
Oblačno, sněžení -3°C

Dělníci v lese našli tělo: Je to ztracená Nikolka?

Autor: šim, Čas.sk - 
17. listopadu 2010
16:15

Hrůzný pohled se naskytl několika lesním dělníkům v lese nedaleko obce Čáčov u Senice. Našli tam tělo, jež bylo už ve značném stádiu rozkladu. Je to ztracená Nikolka Beblavá (20)? Právě po nedaleké cestě dívka údajně naposledy šla.

Naděje zoufalých rodičů, že se jim jejich Nikolka vrátí v pořádku domů, se s tímto nálezem ještě více rozplývají. Identita mrtvého, či mrtvé zatím nebyla potvrzena. Policie z těla odebrala vzorky DNA, které bude porovnávat s genetickou informací Nikolčiny rodiny. „Příčina smrti ani totožnost zatím není známa,“ řekl slovenskému serveru Čas.sk trnavský krajský policejní mluvčí Ľuboš Homola.

V blízkosti těla oblečeného jen do trička, které lesáci našli nedaleko hlavní cesty, nebyly žádné doklady. Podle výpovědi svědků to však byla právě tahle cesta, kudy Nikola údajně naposledy šla.

Dívka je nezvěstná od časného sobotního rána 25. září. Okolo páté hodiny se pohádala s přítelem Ferdinandem a odešla z diskotéky pěšky po silnici směrem k jeho bydlišti v Šajdíkových Humencích. V půl sedmé mu údajně ještě volala. Od té doby je její telefon vypnutý a Nikolku nikdo neviděl. Po mladé dívce pátrá rodina i známí. Na sociální síť facebook vyvěsili informace o dívce a prosí o pomoc. Rodiče nabídli za jakoukoli informaci, která by vedla k jejímu nalezení, odměnu přes 400 000 Kč.

kacota ( 18. listopadu 2010 12:29 )

máš pravdu,vo všetkom... Liptovský Ján je super,možem každému odporúčat trochu slivovice, živánska na ražni,termálny kúpel a hned by ich to prešlo ... http://www.horecliptov.sk/

sibuna ( 18. listopadu 2010 12:07 )

Dík za reakci a plně tě chápu (na nettu si můžeme tykat) a nedivím se tomu,že se člověk vytočí,na některé invektivy to ani jinak nejde. Ale buď nad věcí. Já jsem taky narozena v Československu a na Slovensku máme hodně kamarádů,navštěvujeme se navzájem a nikdy jsme neměli mezi sebou sebemenší problém. Letos jsme trávili nádhernou dovolenou v Liptovském Jánu a mohu říct,že lidi byli bezvadní,vstřícní a přátelští. Vždycky se ale najde někdo,kdo tohle pruzení považuje asi za národní sport,nebo se bez nějaké nenávisti prostě neobejde. Takové lidi je potřeba politovat a vyhnout se jim. Oni jen čekají na nějakou negativní reakci,aby mohli dál řádit a urážet. Jsou to duševní mrzáčci a těm je nejlíp se vyhnout. Ty totiž nepředěláš a odpovídat jim stejně,to nemá úroveň. Proti nim se dá bojovat jen slušností. Takže zdravím a hodně štěstí. S.

jaramila ( 18. listopadu 2010 11:25 )

Toho Jakoubka snad ani se psem nehledali, jinak by ho snad museli najít! Taky mě to hned napadlo, vždyť od toho ty psy mají!

kudlankabezbozna ( 18. listopadu 2010 10:22 )

Aha, no jo jak jinak. Počítám, že s tím Janatkobic kuřátkem to bude podobně Kdyby to nebylo k pláči, tak je ta policie k smíchu. A kdybychom si tu jejich práci neplatili z našich daní ....

kacota ( 18. listopadu 2010 09:03 )

Narodila som sa v Československu a nenávidím tieto poznámky a vzájomné útoky - ani doma pri táboráku nieto ešte na verejnej diskusii V živote som nemala s Čechmi problém a celý život s nimi prichádzam do styku - pracovne aj súkromne... Milujem Prahu,české hrady,prírodu, chodím na Macochu a do Zlína do Zoo,hrám Smetanu, čítam viac po česky než v rodnom jazyku, chodím na českých umelcov a milujem českú kinematografiu...Potom debilná poznámka že - jak je tu moc Slovače - pod článkom o Adele Banášovej a jej "šou" mna otrasne vytáča...A je to aj opačne, ked som čítala príspevky Slovákov pod článkom o Havlovi a jeho krátkych gaťoch tak sa mi chcelo plakať!!!Alebo tá diskusia o Rolincke - to je nechutná zmes invektív, otrasných obvinení aj z toho čo neurobila,HNUS ...nevynechali ani malú Lolu - že ten čobolský parchant bude taká istá kurwa... načo je toto dobré?nechápem a od vás sibuna sa budem snažit poučit a nevšímat si to, lebo reakcie naspät to je ako ked poleje kvetinu... Ja možem napísat, že slovenskí dělníci slopú a majú 2 promile, ale u nás sa zase hovorí, že českí dělníci pracujú štýlom "dejte mi lidi a já to udělám"...túto vetičku pozná každý Slovák a takisto tú rádobyvtipnú frázičku o Čechoch že sa všetci nadlábli z jednej paštiky.... No keby som tu také niečo napísala, tak by som len ukázala svoju tupost ale ďalší význam by to nemalo žiadny.... Čo bolo bolo - teraz skúsme nájsť to podstatné. to čo je v nás.... Tvrdia že prežije hmyz, záleží však na nás Je to tak...neobzerajte sa pani Lótová.... (ELÁN)

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud