Italský milenec Knox: Nemůžu bez Amandy žít, jedu za ní!

Autor: INT, mivr - 
26. 10. 2011
11:54

Ital Raffaele Sollecito (27), se kterým měla před čtyřmi roky poměr Amanda Knox (24), konečně prolomil mlčení. Oba byli souzeni za vraždu Meredith Kercher (†21), která se našla polosvlečená s podříznutým hrdlem v bytě, který sdílela s Amandou. Před měsícem byli zproštěni veškeré obžaloby. "Potřebujeme se, letím za ní!" řekl Sollecito.

Ona měla jít za vraždu studentky do vězení na 26 let, on na 25. Po čtyřech letech, kdy oba tvrdili, že jsou nevinní, jim dal soud za pravdu a pustil je na svobodu. Amanda se vrátila do Ameriky, odkud přijela. A Raffaelovi se stýská. Posteskl si italskému týdeníku Oggy.

"Potřebujeme se. Každý den si voláme a píšeme. Chystám se za ní jet do Seattlu. Nabídla mi, abych dorazil, a já souhlasil. A nebudu čekat do Vánoc. Chci ji vidět, mluvit s ní, podívat se jí do očí," svěřil se.

"Musíme si psát a mluvit spolu. Snažíme se pochopit, co se nám stalo. Vidět světlou budoucnost, i když je pokažená navždy. Máme si toho tolik co říct. Čtyři roky jsme byli v pekelném kruhu, který nám zničil život," dodal.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Konec kauzy Čapí hnízdo - Státní zástupce zastavil stíhání Andreje Babiše

12356 ( 27. října 2011 17:33 )

nojo, zde je ten problem... jestli.... 

12356 ( 27. října 2011 17:32 )

Pokud umis anglicky, tak si fakta precti ve Wiki, je to nestranne napsane. Porad neznamena, e kdyz italska media, jako vsechny media v Evrope, nenavidi Americany a zde se mohly media v nenavisti vyradit, hlavne v titulcich, tak se porad musi hledet na fakta a ne na to, co bychom si prali slyset. Mne je to jedno, jestli je to Americanka, Italka, Madarka, italska policie a kriminalka odvedla prasackou praci a pak se to snazily maskovat hruzostrasnymi titulky o zvrhle mlade holce. http://en.wikipedia.org/wiki/Amanda_Knox:_Murder_On_Trial_In_Italy

paila ( 27. října 2011 11:24 )

A kdo ten film natočil? Američani? To jako opravdu tak naivně myslíte, že si filmaři neupravili detaily? V Itálii je to stále dost žhavé téma a většina je přesvědčená, že v tom má Amanda prsty. Podle všeho ji podřezal ten přítel, ale Amanda byla přítomná, ale těžko říct media dělají oboustranný brainwashing. Pravdu zdá jen ta zavražděná a mimochodem, Amanda nebyla Meredithina kamarádka, ale pouze spolubydlící a znaly se krátce a navíc Meredith s ní bydlet nechtěla, protože se jí zdála Amanda perverzní. Opravdu těžko říct, kde je pravda, protože tu zná jen ta mrtvá.

ales1 ( 27. října 2011 07:08 )

kdo? Tvoje dcera? Proč, ona za to nemůže, že jsi úchyl.

ales1 ( 27. října 2011 07:07 )

a jestli to nebyli oni, tak seděli čtyři roky v kriminále pro nic za nic. Blbý, co? Vám by to jistě nevadilo.

Zobrazit celou diskusi
Další videa