Vražda Nikoly (†20): Další podezřelý legionář!

Autor: cas.sk, ap, ljšk - 
27. července 2011
12:35

Brutální vražda krásné Slovenky Nikoly Beblavé (†20) se ještě víc zamotává. Do případu vstoupil další záhadný muž. Po jejím příteli Ferdinandovi a expříteli z cizinecké legie Davidovi vstoupil do hry další legionář! Jmenuje se Martin.

"Ano, Martin byl v tu dobu na Slovensku a po jejím zmizení se záhadně vypařil i on," uvedl pro slovenský server čas.sk jeho kamarád Jozef Benčák. Podle jeho informací je Martin v legii již třetím rokem.

Zná se tak dobře s dalším podezřelým v případu, legionářem Davidem, který byl bývalým přítelem Nikoly. V osudný večer 25. září dokonce oba vymetali bary v Senici.

David se měl se svou bývalou přítelkyní sejít poté, co se Nikola v baru pohádala s tehdejším přítelem Ferdinandem, ale David tvrdí, že si z večera nic nepamatuje, protože měl pořádně vypito.

Po dvou měsících ji náhodně objevili lesníci v lese za slovenským Čáčovem. Tělo bylo ve vysokém stupni rozkladu. Identifikovali ho až na základě testu DNA.

crakazasecrak ( 29. července 2011 14:25 )

já ne, ale jeho t ch u r ák

tigress ( 28. července 2011 18:48 )

Ano, tvůj dotaz nebyl to na co jsem reagovala, spíš komentář pod tebou. I když krása je tak relativní..

tigress ( 28. července 2011 18:45 )

Přiznávám, že si to nijak moc nepamatuju, článků jsem kolem toho četla víc a neutkvělo mi nic, podle čeho bych to děvče zařadila do kategorie kravka nebo něco podobného. Ráda si nechám vysvětlit, podle čeho se z článků z blesku soudí, že je někdo kravka...

tigress ( 28. července 2011 18:43 )

Tys u toho byl, jo?

crakazasecrak ( 28. července 2011 08:04 )

nemela s kazdym m . .r ...at

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud