Nikola (†20) umírala v bolestech několik dní

Nikola Beblavá zmizela 25. září po hádce s přítelem.  (Autor: PZ/Čas.sk)
Autor: INT, oj - 
4. května 2011
11:12

Smrt Nikoly Beblavé (†20) otřásla celým Slovenskem. Podle posledních zjištění ji někdo otrávil.  Předávkoval ji antidepresivy. Stejnými jako bral její bývalý přítel David Rapák. Předávkování může způsobit selhání jater. V takovém případě Nikola umírala několik dní v otřesných bolestech.

Policie v pondělí našla v těle zavražděné Nikoly Imopramín, který je účinnou látkou léku Melipramínu. Podle některých odborníků jde již o zastaralý lék a lékaři ho už příliš nepředepisují. „Byl to dobrý lék, nahradily ho ale modernější prostředky,“ řekla serveru pluska.sk primářka psychiatrické nemocnice ve Veľkém Záluží Anežka Imrišková. Lék se používal na léčbu všech forem deprese.

Pitva odhalila, že Nikola měla v těle takové množství látky, které by odpovídalo 60 tabletám léku. Při předávkování může dojít k selhání srdce nebo nebo ke kolapsu jater. V případ selhání jater dochází k rozkladu organismu. „Nevyloučené jedy člověka zabijí a ve velkých bolestech umírá i několik dní,“ řekla lékařka Lenka Benáková.

Nikola zmizela 25. září po hádce s přítelem Ferdinadem. Po dvou měsících. Po dvou měsících ji náhodně objevili lesníci v lese za slovenským Čáčovem. Tělo bylo ve vysokém stupni rozkladu. Identifikovali ho až na základě testu DNA.

wowser ( 4. května 2011 19:59 )

Presne tak... Neco nam tady nehraje.

pea.p ( 4. května 2011 19:35 )

jo a potom co uz byla mrtva tak si sla lehnout do lesa . Znasilneni si taky privodila sama.

makmark ( 4. května 2011 19:13 )

Snaží se z h...a uplést vánočku. Nejprve si z čtenářů dělá dobrý den, když už ví, na co zemřela, že ji PRÝ zavraždil asi ten "legionář". Pak z něj vypadne, že holka prostě spáchala sebevraždu. Kdyby tady bylo aspoň zbla inteligence, třeba informace, že ženy převážně volí sebevražednou smrt v neradikální cestou, pomalou, v očekávání, že je během toho někdo přijde zachránit... kdesi v lese asi těžko. ještě nedávno jsem BLESk obhajoval, že zde najdu stejné zprávy jako denní tisk, ale jen je umí lépe prodat. Houby. To bylo možná tak před 10 lety. Dejte tam Pavla Novotného, šéfredaktora SUPER.CZ a těch jeho kravin můžete pak vydávat desetkrát víc. inu, syn "baviče" a jen s 2 semestry vysoké školy...

ivkanatka ( 4. května 2011 16:53 )

A to je tak trochu vina rodičů, že ji tam nechali chodit. Táta podnikatel, určitě si mohli dovolit zaplatit nějakou důchodkyni, která by jí vodila do i ze školy. Mám 2 děti a 3 vnoučata a určitě bych je tudy nikdy nenechala chodit samotné. Ale to už život Aničce nevrátí..........

zemekf ( 4. května 2011 16:34 )

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud