Kauza Dobeš a robertek: Ministr uhnul před vibrátorem krásné studentky

18. 11. 2011
05:00

Ministr školství Josef Dobeš (47, VV) se ve středu projevil jako pěkný puritán! Měl sice za úkol ocenit letošní vítězku Národní ceny za studentský design Annu Marešovou, na akci ale vůbec nedorazil. Nakonec ho proto musel zastoupit sexuolog Radim Uzel (71). Možná to ale byla příhodnější volba – Marešová totiž zvítězila se sadou erotických pomůcek pro ženy!

„Úplně mě uzemnilo, že ministr odmítl cenu předat, zřejmě je nemístně pruderní,“ řekl Blesku pohoršeně Uzel. „Oslovili mě, abych tu cenu za něj předal já. Učinil jsem tak s potěšením,“ dodal.

Dobeš ale nařčení odmítl, v účasti mu prý zabránily pracovní povinnosti. „Pruderní opravdu nejsem,“ řekl Blesku se smíchem otec tří dětí. Celý večer údajně strávil na poradách. „Ani jsem netušil, že bych měl na podobné akci být. Asi ano, ale muselo se to zrušit už tak před týdnem,“ vysvětloval Dobeš.

Zvolena téměř jednohlasně

Mladá blondýnka se ale výměnou netrápila. „Já ani netušila, že by mi měl cenu předávat ministr školství. Jsem především hrozně ráda, že jsem vyhrála,“ řekla . Porota její projekt s názvem Erotické pomůcky pro ženy (nejen) z gynekologického hlediska Whoop-de-doo zvolila téměř jednohlasně.

Vítězná práce podle porotců prezentuje propojení funkčního designu s grafickým designem. Ocenili praktičnost i odvahu autorky. „Něco to o společnosti vypovídá, když vyhrál zrovna můj výtvor. Pojala jsem svou práci téměř vědecky,“ popsala Marešová.

cert ( 10. února 2012 11:46 )

Jojo jakožto levná montovna západní Evropy žádné vzdělance nepotřebujeme!

denia ( 20. listopadu 2011 00:05 )

Každá doba má své Quasimody,po válce to byl Zdeněk Nejedlý,pak Anežka Hodinová Spurná a teď scénu zdobí tenhle fešák.

bobekfr ( 18. listopadu 2011 18:47 )

bobekfr ( 18. listopadu 2011 18:46 )

Ty budeš určitě obr!

bobekfr ( 18. listopadu 2011 18:17 )

Je fakt že je moc magistrů bakalářů a jiných vzdělanců.Je to vidět na úřadech kde jsou zaměstnáni na místech kde stačí odborné střední vzdělání.Také jich dost doplnuje regály v nákupních centrech.Zato je málo kvalifikovaných řemeslníků,protože se rušily střední odborné učiliště a tak náš pracovní trh zaplnují neodborní pracanti z východu.Vzdělání dnešních studentů je krásně vidět v televizním pořadu ,,Nikdo není dokonalý" Ministr Dobeš má v tomto pravdu.Bob.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa