Pondělí 15. dubna 2024
Svátek slaví Anastázie, zítra Irena
Zataženo, déšť 16°C

Čistotná, ale upjatá. Bývalá spolubydlící promluvila o životě s Trumpovou

Autor: Darina Jíchová - 
4. února 2020
20:38

První dáma Spojených států, slovinská exmodelka Melania Trumpová, je podle všeho „perfektní spolubydlící“, sdělila tisku švédská modelka Victoria Silvstedtová, která s Trumpovou kdysi bydlela. První dáma během své modelingové kariéry nežila jen se svými kolegyněmi, občas si k sobě nastěhovala i fotografa. Trumpová sdílela byt například s Matthewem Atanianem, podle kterého byla vždycky velmi „cílevědomá“, zároveň ale i „upjatá“, což podle něho vedlo k tomu, že nikdy úplně neprorazila jako modelka, uvedl list International Business Times.

„Byla velmi klidná, pořádkumilovná a disciplinovaná, v podstatě dokonalá spolubydlící,“ popsala Trumpovou Silvstedtová. Ženy spolu bydlely na začátku svých modelingových kariér, v 90. letech sdílely malý byt v Paříži, odhalila Švédka během rozhovoru už v roce 2018. Později se k tématu ještě několikrát vrátila.

„Podle mě si člověk nemůže přát lepší spolubydlící, byla velmi čistotná a spořádaná a velmi domácká,“ vzpomíná na život s první dámou USA. Pro miliony dalších zůstává Trumpová záhadou, přestože se už naučila častěji usmívat, na její tváři převládá strohý a tvrdý výraz. Jen zřídka odhalí detaily ze svého soukromí. Za svůj neosobní a chladný přístup bývá často kritizována.

Prezident USA Donald Trump společně s manželkou Melanií a synem Barronem. Prezident USA Donald Trump společně s manželkou Melanií a synem Barronem. | Reuters

K večeři tuňák a cvičení na schodech

Teprve z úst Silvstedtové se tak Američané dozvěděli, kdo byl vzorem Trumpové, jak se jako modelka udržovala v kondici nebo co jedla. „Často jsme zůstávaly doma a samy jsme si vařily, někoho jsem občas pozvala k nám. Dělaly jsme jen jednoduchá jídla jako třeba salát s tuňákem,“ uvedla Švédka.

Dodala, že jejich byt byl v 6. patře v domě, který neměl výtah, takže musely chodit po schodech. To jim podle ní posloužilo jako cvičení.

Kariéru jí překazila upjatost

„Říkala mi, že obdivuje Sophii Lorenovou, říkala, že jednou chce být jako tahle italská herečka. Byla jejím módním vzorem,“ tvrdí Silvstedtová. Zatímco Švédka pak v USA slavila jako modelka značný úspěch, Trumpové se zase tolik nedařilo.

Fotograf Atanian si myslí, že důvodem byla hlavně její „upjatost“. „Byla velmi disciplinovaná a cílevědomá. Denně jedla tak 5 až 7 kusů zeleniny nebo ovoce a pila hodně vody, to striktně dodržovala. Chtěla vydělávat velké peníze,“ sdělil pro magazín Vanity Fair Atanian. „Byla ale hrozně upjatá jako člověk, to je důvod, proč nikdy nebyla úspěšnou modelkou. Někdy se s ní prostě nedalo hnout,“ vysvětlil fotograf.

Wells ( 5. února 2020 03:48 )

Nakonec to dotáhla nejdál.

Zobrazit celou diskusi