Johnsonova „vydřička“ utíká z Downing street. Chodí si zatrsat na ABBU

Autor: Darina Jíchová - 
12. října 2019
18:08

Zatímco britský premiér Boris Johnson (55) řeší vzpouru ve vládě, kde jeho ministři hrozí demisí kvůli odchodu z Evropské unie bez dohody, jeho mladá přítelkyně Carrie Symondsová (31), které říká „vydřička“, utíká před dusnem kolem brexitu na taneční party. V pondělí si vyrazila „zatrsat“ na hity své milované skupiny ABBY, napsal deník Daily Mail.

Symondsová v pondělí vyrazila do londýnské O2 arény na unikátní večírek Mamma Mia! The Party ve stylu stejnojmenných muzikálů a filmů Mamma Mia, kde mají lidé možnost strávit večer naladěni „na vlnu“ tohoto megahitu. Pro účastníky jsou připravená nejen různá vystoupení, ale také čtyřchodová večeře a diskotéka, kde hraje jak jinak než ABBA.

Na večírkovém projektu se stejně jako na filmech a muzikálech podílel zakládající člen švédské skupiny, zpěvák a textař Björn Ulvaeus. Původně byly večírky pořádané pouze ve Švédsku, letos jsou už i v Británii.

ABBA zvedla Symondsovou na nohy

Symondsová nejdříve působila ostýchavě. „Přišla se skupinkou přátel. Nejdřív byla tichá a klidná, pořád se koukala na mobil, ale pak se uvolnila a vypadala, že se opravdu baví,“ komentovali přítomnost Symondsové další hosté. „Jakmile začalo hrát Take a Chance on Me, vyskočila na nohy, začala tancovat a zpívat si,“ doplnili další.

Skupinu ABBA měla v oblibě i někdejší obyvatelka sídla v Downing street, expremiérka Theresa Mayová. Ta se svěřila, že její nejoblíbenější písničkou je Dancing Queen, na kterou si zatančila i u řečnického pultíku na loňském sjezdu konzervativců.

Video  Junckerův taneček. Byla to parodie Mayové?  - Reuters

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

cesky_novinar ( 12. října 2019 20:26 )

iportovaný blborusák Blbis Hňupsonovič ještě naivním Anglánům zavaří, že jej konečně navždy odstraní

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud