„Díky, zlato.“ Obamovi oslavili 27. výročí svatby. Na internetu sdíleli srdceryvné vyznání

Autor: Darina Jíchová - 
4. října 2019
13:51

Bývalý prezident Spojených států Barack Obama a jeho manželka Michelle tento týden oslavili 27. výročí svého sňatku. Pár na svých sociálních sítích sdílel romantické snímky a srdceryvná vyznání. „Slíbil mi život plný dobrodružství. Svému slibu dostál,“ připsala k fotce Obamová. Pod příspěvky bývalého prvního páru USA se objevily tisíce gratulací i přání, aby se Obamovi vrátili do Bílého domu. Zprávu přinesla stanice CNN.

Jako první snímek na svém twitteru zveřejnil exprezident Obama, vybral fotku, kde se s manželkou dívá na západ slunce. Do příspěvku přidal citaci z písně britské skupiny Beatles. „Zlato, díky za 27 úžasných let,“ připsal Obama.

„Před 27 lety mi tenhle chlapík slíbil život plný dobrodružství. Musím říct, že svému slibu dostál. Na zdraví naší další životní kapitole, hnízdo je prázdné, stále cítím to kouzlo, co nás svedlo dohromady. Krásné výročí, Baracku,“ reagovala na twitteru Obamová. Také ona přidala romantickou fotku, tentokrát z pláže.

První polibek chutnal po čokoládě

Obamovi se vzali 3. října roku 1992 v Chicagu, pár má dvě dcery Maliu a Sashu. V Chicagu lze také objevit památeční kámen upomínající na první polibek, který Obamovi sdíleli. „Na první rande jsem Michelle vzal na nejlepší zmrzlinu ve městě. Patník nám posloužil místo stolu a když jsem ji políbil, chutnala po čokoládě,“ plaketa na kameni cituje exprezidenta a jeho vzpomínka na první rande a první polibek z léta 1989.

Exprezident i bývalá první dáma jsou mezi lidmi stále nesmírně populární. Obamová letos vyhrála několik anket o nejoblíbenější a nejvlivnější ženu v USA i na světě. Její biografie Můj příběh se stala světovým bestsellerem, v příštím roce by měl vyjít také Obamův životopis.

 

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Jan Brandis ( 5. října 2019 08:26 )

Prý chutnala po "čokoládě" 🤣😂🤣

rentierskej ( 4. října 2019 14:34 )

...Tenhle BARAK na vodstřel
je dopis promlčený lásky
tenhle BARAK na vodstřel
kam večer chodilo se na zeď psát
tenhle BARAK na vodstřel
co odpovídat měl nám na otázky
tenhle BARAK na vodstřel
už nebudeš se jeho stínů ptát...

aleš brichta.
díky ti, aleši!

tekyla ( 4. října 2019 14:27 )

jíchová jíchová! nechceš se živit jako normální člověk koho asi zajímá nějaký Obama. nic lepšího neumíš třeba něco co chytá za srdce jako *** Gréta,­Kalou­sek,Mo­ravec.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud