Smrt v rodině Roberta Fica. Expremiér přišel o věrného přítele

Autor: kal - 
22. 9. 2019
09:00

Jezdili společně na chatu, koupali se v Dunaji nebo si vyběhli kolem bytu v Bratislavě. Teď už jsou z toho jen vzpomínky, bývalý slovenský premiér Robert Fico (55) přišel o svého čtyřnohého přítele – labradora Larryho. Informují o tom slovenská média.

Portál Nový Čas připomněl, že Fico a jeho labrador běhávali společně s ochrankou na petržalské hrázi. Venčit chodil Larryho ráno u domu buď sám expremiér nebo jeho manželka. Teď už je ale labrador na věčnosti, podle zdroje blízkého Ficově straně Směr zemřel před třemi týdny.

Lidem na Slovensku zlidověla i hláška „maličko kousej“ („slabučko hryzkaj“) z videa, kde se Fico a jeho čtyřnohý přítel předváděli národu.

Robert Fico skončil jako slovenský premiér po masivních protestech v zemi, které na Slovensku začaly po vraždě investigativního novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky Martiny Kušnírové. Zatímco novým premiérem se stal Ficův stranický kolega Peter Pellegrini, Smer Fico vede dál.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

jasnovidec01 ( 29. září 2019 23:19 )

aha Fico přišel o přítele ???proč ten záhadný titulek ?šlo napsat že mu umřel pes.

Zobrazit celou diskusi
Další videa