Z ústředních protagonistů tak dorazil na slovenskou premiéru filmu Teroristka pouze herec Martin Hofmann (41). Toho nyní slovenští diváci postupně poznávají prostřednictvím seriálu Most!, který aktuálně vysílá TV JOJ. Dá se očekávat, že i v sousední zemi by mohl mít tento satirický seriál plný černého humoru úspěch tak jako u nás.

Představitel přihlouplého Luďana (a v tomto snímku bezskrupulózního gangstera) ale před nedávnem přiznal, že by si rád střihl nějakou alespoň typově trochu jinou roli: „Z toho festivalu sviní, co jsem kdy hrál, je doufám tato poslední. Ale líbil se mi režisér a kolegové, a to bylo pro mne rozhodující. Na první jeho nabídku jsem nejásal, jen doufám, že je to takový epilog na mé ošklivé role…“

A nechyběla ani bratislavská rodačka Kristína Svarinská (29), půvabná brunetka, kterou si čeští diváci nejspíš okamžitě a na první dobrou vybaví z reklam na chipsy, kde ztvárňuje roli slovenské přítelkyně Jiřího Mádla (32), anebo z předloňské vánoční pohádky Nejlepší přítel, kde jí byl po boku Zdeňka Piškuly (20) svěřen part krásné komtesy Rézinky.

VIDEO: Trailer k filmu Teroristka

Video
délka: 01:32.59

Trailer k filmu Teroristka: Učitelka na penzi má políčeno na mafiána! Logline

Kdo by ale čekal přítomnost dvou hlavních hvězd, byl by zklamaný. Jejich absence je však pochopitelná, Pavel Liška má doma dvě malé dcerky se zpěvačkou a herečkou Bárou Polákovou (35). Iva Janžurová už zase nepatří mezi nejmladší ročníky, aby se kvůli jednomu jedinému večeru musela kodrcat na Slovensko a zase zpátky.

Na slavnostní akci se u našich slovenských bratří tedy objevila například spisovatelka Evita Twardziková (42), zpěvačka Beáta Dubasová (55), která byla hodně známá v osmdesátých letech (a to dokonce i v našich končinách), někdejší finalistka slovenské SuperStar Martina Schindlerová (30), která předvedla své nové poprsí v riflovém overalu, nebo herečka a moderátorka Karin Hayduová (41).

Jak jim to slušelo, se můžete podívat do naší galerie!

Fotogalerie
34 fotografií