Trump mluvil o synovi, jako by nebyl jeho. Dopřál si Barron (13) e-cigaretu?

Autor: tva - 
12. 9. 2019
15:25

Americký prezident Donald Trump opět překvapil. V souvislosti s plánovaným návrhem na omezení elektronických cigaret, které si ve Spojených státech vyžádaly už šest obětí, zmínil i svého nejmladšího syna Barrona. Svého potomka však netradičně označil jako „syna mé manželky Melanie“.

„Nemůžeme lidem dovolit, aby si ničili zdraví. Mám tím na mysli zejména mladší generaci – a to se dotýká i první dámy. Melania má syna, tedy společně máme syna – mladého krásného muže, a proto má obavy. Čte o těch úmrtích, oba o nich čteme. Mnoho lidí o nich čte, zatímco lidé kvůli elektronickým cigaretám umírají,“ prohlásil Trump v Bílém domě.

Kromě bizarní Trumpovy argumentace tak veřejnost překvapil i zvláštní způsob, jakým odkazuje na svého vlastního syna. Zaujal především uživatele na sociálních sítích, kteří si z Trumpa začali utahovat.

„Já sám nemám děti, a tak se nemůžu nezeptat – je u rodičů normální, že občas zapomenou, že jejich dítě je skutečně jejich?" ptá se na twitteru například uživatel Mark Harris.

Jiný twitterový účet například rozjel spekulace, zda manželé Trumpovi náhodou nepřistihli Barrona kouřit e-cigaretu. Všechny by ale nepochybně zajímala odpověď amerického prezidenta na jinou otázku: Proč Trump mluví o svém synovi, jako by ani nebyl jeho?

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Konec kauzy Čapí hnízdo - Státní zástupce zastavil stíhání Andreje Babiše

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa