Trapas v Rusku: Kimův vlak nezvládl zastavit u červeného koberce, musel couvat

360p
24. 4. 2019
13:25

Okázalé zahájení návštěvy severokorejského vůdce Kim Čong-una v Rusku ve středu na vladivostockém nádraží poznamenal drobný trapas, když strojvůdce Kimova vlaku minul připravený červený koberec. A musel se soupravou několik metrů couvat. Kim protokolární zádrhel podle očitých svědků zvládl s úsměvem, hostitelé pro něj připravili boršč, kaviár a pelmeně.

Vítací sbor musel několik minut trpělivě čekat, než se obrněnému kolosu podařilo zařadit zpátečku, aby můstky spojující vlak s hranou nástupiště byly přistaveny na správném místě a host mohl vykročit po připraveném červeném koberci. Příjezd severokorejského vůdce vysílala přímým přenosem zpravodajská ruská televize a diváci mohli tak sledovat, jak dlouho trvá náprava celé lapálie.

Ruští úředníci agentuře Interfax potvrdili, že summit se ve čtvrtek uskuteční v areálu Dálněvýchodní federální univerzity na ostrově Russkij. Severokorejská strana žádné speciální požadavky neměla, Kim má kromě jednání s prezidentem Vladimirem Putinem na programu i „návštěvu pracovních kolektivů a kulturních domů a setkání s prostými lidmi“, jak řekl novinářům guvernér Přímořského kraje Oleg Kožemjako.

Video Příjezd do Vladivostoku Kimovi nevyšel, jeho vlak musel couvat - Reuters
360p

 

satanas ( 25. dubna 2019 14:00 )

Ty uz si videl zastupce Vrahu z Wall stretu kracet po koberci z ostnateho dratu? Popripade dratu ziletkoveho=? hnUSAkum je treba nahanet strach! Ne se jich doprosovat!!

PPP150W ( 25. dubna 2019 06:51 )

Trapas je to, že Rusko chystá k obrněnému vlaku červený koberec masovému vrahovi, který je podělaný strachy, když má usednout do letadla. Ale co by neudělali pro rozmístění svých jaderných zbraní na území KLDR, že?

prasatkopepicek ( 24. dubna 2019 21:38 )


Co je fizle, dotkli se tveho soudruha?

satanas ( 24. dubna 2019 18:17 )

Neni spis trapas takovou pitchovinu nazvat "trapasem"?? Uz nemate ocem psat?? Tak piste o trapasech Trumpa, to bude poctenicko! Mee Tooo!

kraken110 ( 24. dubna 2019 14:13 )

Trapas je,že může něco takového jako blesk existovat!!!!

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa