Mayová návštěvu Afriky zakončila dalším tancem. Se skauty v Keni

360p
Autor: dj - 
31. 8. 2018
22:02

Theresa Mayová je k nezastavení a ani výsměch, který sklidila za svůj taneček v jihoafrickém Kapském Městě, ji neodradil od dalšího čísla. Před kamerami předvedla další taneční pohyby a tentokrát se nechala inspirovat keňskými skauty při návštěvě hlavního města Nairobi. V Keni zakončila svou cestu po Africe, kam s ohledem na nadcházející brexit přijela upevnit obchodní vztahy, napsal deník Daily Mail.

V rámci návštěvy Keni se Mayová setkala s místními skauty, kteří ji okamžitě ověnčili jejich charakteristickým šátkem. Stejně jako v Kapském Městě i tady ji děti vítaly hudbou a tancem. Mayová odhodila stud a nehledě na posměch, který sklidila za taneční kreace, které předváděla s jihoafrickými školáky, i tady se s vervou pustila do tance.

Video Mayová návštěvu Afriky završila dalším tanečkem - Reuters
360p

Královna tance Mayová

Její pohyby byly stejně křečovité a trhané jako předtím, premiérka a děti se ale usmívaly a společný zážitek si užívaly. Mayová, která si je vědoma toho, že není nejlepší tanečnicí, k situaci přistupuje s nadhledem. Přiznala, že by neuspěla v žádné taneční soutěži, a dodala, že nejradši tancuje na písničku Dancing Queen od skupiny ABBA.

S dětmi si také zahrála i několik sportovních her, třeba kuželky, a s malým míčkem předvedla své fotbalové umění. „Dnes mi to jde lépe, než jindy,“ komentovala svůj výkon. Se skauty se rovněž zúčastnila prezentace toho, jak využívat recyklované plasty. Keňané z nich vyrábějí míče, panenky, domy pro panenky, šaty nebo tenisové rakety.

Pobrexitové partnerství s Afrikou

Mayová jednala s keňským prezidentem Uhuru Kenyattou, řešili společně obchodní a bezpečnostní smlouvy. Během své africké návštěvy uvedla, že chce vybudovat pevné partnerství mezi Velkou Británií a africkými státy, které by mělo zajistit vzájemnou prosperitu a bezpečnost.

Video Mayová předvedla v Africe podivný tanec. - Reuters
360p

Doporučujeme

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa