Opice ukradla novorozence: Našli ho mrtvého ve studni. Zabila ho schválně?

Autor: dce - 
3. dubna 2018
12:26

Teprve 16denní miminko unesla opice z postýlky na východě Indie. Matka potvrdila, že celou věc viděla na vlastní oči, nedokázala už ale zasáhnout. Bohužel chlapečka našli místní po pár dnech mrtvého ve studně u sousedů. Mnozí věří tomu, že opice dítě unesla a zabila úmyslně.

Chování makaků v Indii, zvláště v oblasti Urísa, je v poslední době velkým problémem. Před pár dny dokonce jedna z opic unesla teprve 16denního chlapečka, který ležel doma schovaný pod moskytiérou. Svědkem útoku byla chlapcova matka, která okamžitě spustila na poplach a snažila se dítě zachránit, ale nebyla dost rychlá.

Opice vyskočila na střechu domu a odtud pryč z dohledu ženy. Místní autority okamžitě zahájily pátrání po dítěti - po dvou dnech bylo tělíčko chlapečka nalezeno ve studně u sousedů.

Pitva odhalila, že se dítě utopilo. Na těle nemělo žádná povrchová zranění, vyšetřovatelé usuzují, že opice dítě do studny hodila. Místní se domnívají, že tak učinila úmyslně.

rbwtrnava ( 3. dubna 2018 14:05 )

uz aj opice pomahaju pri premnozeni tychto zbytocnych homo sapiens

oxygene.p ( 3. dubna 2018 13:40 )

Opice jsou neskutečně chytré , takže asi vycítili , že to novorozeně je budoucí kriminálník nebo terorista. Indie je stejně uchylná země , klidně at to tam opice vyvraždí všechno.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud