Matka opilé Miroslavy, která zabila Míšu (†20): Dcera zničila obě rodiny

1. 6. 2016
23:27

Sedla za volant opilá a způsobila velkou tragédii. Miroslava F. (30) v rychlosti 130 km/h narazila do auta Michaely (†20) a připravila mladou řidičku o život. Matka opilé řidičky je z chování dcery zdrcená.

K tragické dopravní nehodě došlo v neděli mezi slovenskými obcemi Vojčice a Horovce. Opilá Miroslava (30) kličkovala ve vysoké rychlosti po silnici. Protijedoucí Michaela (†20) se jí neměla šanci vyhnout. Miroslava totiž přejela do protisměru v zatáčce a řidička už nemohla zareagovat. Zatímco Míša zraněním podlehla, Miroslava skončila s poraněnou páteří v nemocnici.

Rodina už ji navštívila v nemocnici a z tragédie jsou všichni zdrcení. „Nevíme, proč to naše Mirka udělala. Nepoznávám ji. Byla vždy zodpovědná, nejen k rodině, ale i k cizím lidem, a nyní tolik neštěstí. Mladá dívka zemřela vinou naší dcery,“ přiznala maminka Anna serveru Pluska.sk. Ráda by se prý sešla s pozůstalými a upřímně se jim omluvila. „Navždy budou obě rodiny poznamenané. Jedna proto, že ztratila dceru, naše zase, že to zavinila naše Mirka. Kdyby se dalo vše vrátit zpět, ale bohužel to nejde,“ zoufá si.

Miroslava se podle svědků před jízdou opila, protože se pohádala s partnerem. „Možná se nic nemuselo stát, kdyby se dcera a zeť Krisztián jakoby neodtrhli od rodiny. Zeť měl výhrady, když jsem k nim chodila, že jim narušuji soukromí. Dcera proto velmi trpěla,“ dodala s tím, že v manželství to občas zaskřípalo.

Miroslavě hrozí za usmrcení trest odnětí svobody až na deset let. Miroslava momentálně leží pod dohledem policie v nemocnici. Podle rodiny vůbec nemluví a zřejmě sama nemůže zpracovat, co zapříčinila. Miroslava má prý vystudovanou vysokou školu dopravní, jízdu autem milovala a za volant doposud opilá nikdy neusedla. 

Video Opilá Miroslava připravila o život mladou Míšu (†20). - TV JOJ
480p 360p 240p

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa