Oběť rozemleli v mlýnku na maso! Slovenská policie objasnila brutální mafiánské vraždy

Policie na Slovensku obvinila osm lidí z mafiánských vražd. (ilustrační foto)
Autor: rc - 
22. 5. 2016
10:10

Mrtvé tělo rozporcovali a pak semleli v mlýnku na maso! Slovenská policie rozjela obrovskou akci proti mafii, v níž se strážcům zákona tento týden podařilo obvinit osm lidí ve věku 36-50 let ze starších mafiánských vražd. Mezi nimi je i brutální případ Andreje Reisze.

Až 170 slovenských strážců zákona se v rozsáhlé akci vydalo na lov mafie! Policisté provedli devět domovních prohlídek, zajistili střelné zbraně, mačety, nože, boxery a kuše.

Při obrovské akci se jim podařilo polapit osm lidí ve věku 36-50 let, kteří byli obviněni ze starších mafiánských vražd.

Strážcům zákona se podařilo objasnit i případ Andreje Reisze. „Měl být zastřelen v listopadu 2006 v areálu bývalého družstva v Dunajské Stredě. Jeho tělo měli rozporcovat, kusy těla následně semlít v mlýnku na maso a vysypat do Malého Dunaje. Čtyři osoby byly obviněny z vraždy a čtyři z úkladné vraždy,“ řekl policejní mluvčí pro Novinky.cz Martin Wäldl. Obviněným za vraždu hrozí až 25 let za mřížovanými dveřmi.

Brutální vraždy se staly na samém konci mafiánských válek, které se odehrávaly na jižním Slovensku. Mezi nejkrvavější se řadí vyvraždění tzv. gangu Pápalyoců v roce 1999. Při střelbě v baru Fontána v Dunajské Stredě zemřelo až deset členů gangu. Nástupcem bosse Tibora Pápaye se stal Ľudovít Sátor.

Toho ovšem o jedenáct let později gang zavraždil. „Měl být zastřelen 2. prosince 2010 rovněž v areálu zmíněného družstva,“ řekl mluvčí.

V areálu bývalého družstva se našli i kosterní pozůstatky dvou obětí, které měly být uškrceny a vloženy do vykopané jámy. „Kosterní pozůstatky obou poškozených byly nalezeny v rámci zmíněné policejní akce,“ dodal Wäldl. Na okraji Bratislavy byly spáchány další dvě vraždy, a to ve čtvrti Vrakuňa.

Doporučujeme
astra.fiala ( 10. září 2016 22:47 )

Souhlas. Je to tak, bohužel. Není dne abych někde nečetla o týrání zvířat. Ten kdo to dělá, nemůže být normální. Zabít člověka, to už ani nevím jak správně nazvat když pominu ,, úřední" název VRAŽDA.😣 Když pominu že člověk zabije druhého v afektu, sebeobraně apod.,tak úkladnou vraždu nebo vraždu dítěte může spáchat pouze zrůda,která není hodná oslovení ČLOVĚK.

sores ( 22. května 2016 10:57 )

Největší zrůdy na planetě jsou lidi! To jaká dokáže být člověk bestie nemá obdoby. Zvířata jsou proti člověku něžná stvoření která útočí jen když má hlad jinak neublíží a nepáchá nic bestiálního jako člověk! Chce to hodně vysoké tresty, hlavně smrt aby se to nemohlo už více opakovat. Nač živit v base na doživotí zrůdu z našich daní?!Navíc nemusí pracovat, tento zákon je zrušen, no to je katastrofa.Za komančů musel jít zločinec do uranových dolů

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa