5 trumfů obhajoby vražedkyně v bikinách: Soud s Kukučovou vrcholí

 • Autor: shp - 
  27. 5. 2016
  10:12

  Už v pátek by se měla dozvědět, zda je vinná ze smrti svého expřítele Andrewa Bushe (48), kterého zastřelila v jeho vile. Zatímco se slovenská modelka Mária Kukučová (26) klepe strachy, snažila se obhajoba udělat vše proto, aby neskončila za mřížemi. Vytáhla i pět trumfů. Blondýně přezdívané vražedkyně v bikinách hrozí za vraždu britského milionáře až 25 let v base.

 • 1.Střelný prach našli i na ruské přítelkyni zabitého milionáře

  Střelný prach z pistole se našel jak na Márii Kukučové, Andrewu Bushovi, tak jeho někdejší přítelkyni Marii Korotajevy. „Není vám divné, že zbytky střelného prachu se našli nejen na těla Andyho, ale i u jeho ruské přítelkyně, která tvrdí, že byla mimo dům?“ tázal se právník Kukučové Carlos Larraňaga Junquera poroty.
  Maria Korotajeva je mladá, krásná a má slabost pro milionáře. Stejně jako Slovenka Mária.

 • 2.Bush se necítil v ohrožení

  Když naběhla Kukučová na Bushe, začali se hádat. Byla u toho i jeho někdejší přítelkyně Maria Korotajeva. Britský milionář ji ale poslal pryč, ať se konfliktu neúčastní. „Když byl Andy v ohrožení, jak tvrdíte, řekne podle vás přítelkyni, ať jde pryč a vrátí se do domu, aby se dále hádal?“ tázal se právník Kukučové u soudu.
  Maria naznačuje, že jejího zámožného přítele zabila jeho šílená bývalka ze Slovenska.

 • 3.Otisky patřily Bushovi

  Násilí v domě vyšetřovatelé prokázali. Důkazem je spadlý televizor. Otisky na něm však patřily Bushovi, nikoliv Kukučové.
  Andrew Bush byl zastřelen. Z vraždy je podezřelá slovenská modelka.

 • 4.Spolupráce se slovenskou policií

  Kukučová byla v kontaktu se slovenskými policisty. Jakmile se vrátila ze Španělska, vydala se jim. Dokonce na policejní stanici zamířila dříve než k sobě domů.
  Mária Kukučová se vzdala slovenské policii a skončila ve vazbě.

 • 5.Není jasné, kdo a jak střílel

  Kukučová tvrdí, že zbraň vystřelila, když se o ni prala s Bushem, který ji na ni vytáhl. „Namířil na mě zbraň a řekl: Tady to vše končí. Zbraň nevystřelila a já jsem se na něj vrhla. Nevím jak, ale jak jsme se prali, získala jsem zbraň a ta vypálila. Výstřel mě ohlušil,“ řekla u soudu. Bush mohl teoreticky spoušť zmáčknout sám. (Na infografice původní verze)
  Takto mělo ke střelbě na Andrewa Bushe dojít.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

vseznaleksenior ( 27. května 2016 15:52 )

Soud mel probehnoutz na Slovensku... Ve filmech s Mastrianim swe v Italii nevernici strili snad bezne, jsou za to ale 2 roky

amej ( 27. května 2016 12:42 )

Ten borec zrovna nevypadá jako neviňátko. Klidně to mohlo být tak, jak tvrdí ona. Měl už novou borku, tahle se mu nehodila do krámu. A s bouchačkou si mohl klidně zahrát ruletu. Vypadá na to. Kdo s čím zachází, s tím také schází.

xxxx678 ( 27. května 2016 10:44 )

Je hloupá, asi ji ruplo v bedně. Takhle atraktivní holka by si našla jiného s prachama, pokud ji šlo hlavně "o to". Zničila si zbytečně život.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud