Otec chtěl kvůli cti zavraždit nezletilou dceru: Na útěk ho zahnala rozzuřená kráva

Autor: lm - 
17. května 2016
18:23

I zvířata mají více rozumu než někteří lidé. Indičtí policisté zveřejnili video, které zachycuje brutální pokus o vraždu nezletilé dívky, kterou chtěli ubodat její příbuzní ze cti. Na pomoc dívce přispěchala rozzuřená kráva, která se útočníky snažila zastavit.

Nezletilá dívka Seema Gujjar se rodině zprotivila poté, co v lednu utekla z domova s 22letým partnerem. Otec Kalyan Singh a strýc Lakhan Singh po její „zradě“ naplánovali zrůdný čin. Dívku vystopovali v indickém městě Gválijar a začali do ní bodat hlava nehlava.

Útočníkům se ale postavila hrdinná kráva, která dívce přispěchala na pomoc a rozzuřeně na muže zaútočila. Zatímco kráva po jednom z útočníků dupala, dívce se podařilo z místa činu utéct.

Žena stihla doběhnout do azylového domu, kde zkolabovala a bohužel zemřela. Útočníci jsou zatím na útěku, ale jeden z nich prý musel po útoku krávy vyhledat lékařskou pomoc. Policisté rovněž zatkli přítele zavražděné dívky kvůli vztahu s nezletilou.

Upozorňujeme, že video obsahuje brutální záběry a není vhodné pro děti a mladistvé!

Video Otec zavraždil svou nezletilou dceru, na pomoc jí přispěchala rozzuřená kráva. - YouTube

londynskypes ( 9. ledna 2017 15:09 )

to je xindl hnusny

FrantiCzech ( 19. května 2016 00:26 )

Nevím, co byste říkal třeba o Česku (nebo Německu), kdyby tady nějaký z těch zaostalých islamistů ze cti zavraždil svou dceru!? Bohužel i v Indii mají docela dost muslimů, tudíž tohle přímo s Indií nic společného nemá. Takových vražd ze cti se v Německu u jejich turecké populace provádí také docela dost...

duality ( 18. května 2016 09:10 )

Vražda kvůli cti a ještě nezletilou příbuznou? kvůli cti? Vždyť je to Indie naprosto zaostalá stupidní země. Každej bezďák na Hlaváku má v sobě stokrát víc cti, než kdokoliv z týhle debilní krávomrdný země...

tetahb ( 18. května 2016 08:11 )

Kvůli cti vraždil. Jakou čest má vrah?

mrd.bejka ( 18. května 2016 07:52 )

a holku stejně nezachránila, kráva!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud